Топ-5 причин, чому потрібно займатися спортом

Питання, чому варто займатися спортом, звучить наївно. Насправді, це потрібно не тільки, щоб добре виглядати.

Топ-5 причин, чому потрібно займатися спортом
Нам з дитинства розповідають про користь спорту для людського тіла. У школі вчителі фізкультури говорили, що наші тіла створені для того, щоб рухатися, тому ми повинні займатися спортом. Але давайте поглянемо правді в обличчя, хто з нас не прогулював уроки фізкультури?

Будучи дітьми ми і так постійно перебували в русі, тому, якщо хтось не відвідував спортивних секцій, уроків фізичної культури нам цілком було достатньо для здоров'я і нормального зовнішнього вигляду. Але в дорослому житті, коли ні батьки, ні вчителі не змушують нас займатися спортом, ми часто забуваємо про користь вправ. Більшість придумують відмовки типу "у мене важка робота", "мені ніколи", "я себе і таким люблю", "я і так весь день на ногах" і подібні. Але зайнятися спортом все ж варто. Це потрібно не тільки для здоров'я і для того, щоб мати горезвісні 90-60-90, нав'язані нам модною індустрією, ми навіть не будемо враховувати ці очевидні причини. Ми надамо вам ще 5 приводів зайнятися спортом.

Причина 1. Гарний настрій

Вчені вже довели, що люди, які займаються спортом мають кращий настрій, ніж ті, які ведуть сидячий спосіб життя. Під час занять спортом у людини виділяється цілий ряд гормонів, які підвищують настрій. Хімічні речовини, які починає виробляти ваше тіло вже після 5 хвилин тренування допомагають позбутися стресу і, як не парадоксально, від втоми.

Причина 2. Тонус м'язів

Заняття спортом допомагають підтримувати тонус м'язів, а це означає підвищення сили, гнучкості та витривалості тіла. Завдяки тому, що м'язи стають більш пружними, ви отримуєте більш підтягнутий вигляд. До того ж, суглоби розширюють амплітуду руху. І ще один бонус - при наявності пружних м'язів підвищується обмін речовин. Адже саме м'язи спалюють велику частину надійшовших за день калорій.

Причина 3. Сила волі

Важко змусити себе розвиватися, не пропускати тренування. Для цього потрібно не тільки перебудувати свій графік, але і змусити себе не лінуватися. А це найскладніше. Якщо ви пересилете свого внутрішнього лінивця, будете регулярно ходити на тренування, то не тільки побачите результат у дзеркалі. Ви ще відчуєте внутрішню силу духу.

Причина 4. Самооцінка

Наукою доведено, що у людей, що займаються спортом, вища самооцінка. А все завдяки тому, що ви відчуваєте свою фізичну і ментальну сили. На кожному тренуванні ви говорите собі, що стали сильнішими, ніж були вчора. І ця маленька перемога над собою змушує повірити в те, що вам все по плечу.

Причина 5. Здоровий сон

Що може бути краще хорошого сну після важкого робочого дня? На жаль, не завжди у нас виходить заснути в належний час, і через нестачу сну людина втрачає енергію, стає дратівливою. Регулярні заняття спортом забезпечать вам спокійний і глибокий сон. Тренування стимулюють вироблення таких гормонів як ендорфіни. Вони допомагають позбутися нервового напруження, негативу.

Причини, через які слід займатися сортом можна називати нескінченно. Але якщо людина не хоче - його не переконати. Тому, для того, щоб отримувати від тренувань не тільки користь, але і задоволення, виберіть для себе той вид спорту, який вам до душі. Через кілька занять ви самі помітите, що йдете на тренування із задоволенням.