Чому потрібно їсти після шостої

Часто дівчата відмовляються від їжі після шостої вечора, щоб схуднути або зберегти фігуру. Дієтологи впевнені, такий підхід - в корені невірний.

Чому потрібно їсти після шостої
Трохи теорії

Щоб схуднути, організм повинен спалювати калорії. Це відбувається за рахунок обміну речовин. Саме через швидкого обміну речовин хтось може їсти все підряд, не займатися спортом і бути худим, а хтось нічого не їсть, займається в залі, а вага все одно не хоче йти.

Під час процесу схуднення, а також для підтримки фігури, необхідно розганяти обмін речовин. І робиться це за допомогою їжі. Так-так, ніяких голодувань - потрібно їсти регулярно. Секрет полягає в продуктах, порції і регулярності. Ідеальне меню людини - 5-6 прийомів їжі в день. Порції повинні бути невеликими, продукти - корисними і дієтичними. Сюди ж входять і, так звані, перекушування. Головне правило - не можна відчувати почуття голоду.

Коли Ви голодні і не їсте - організм максимально гальмує процес обміну речовин. Коли Ви нарешті поїсте, процес запуститься, але він буде повільним. Це як з багаттям: щоб він горів, потрібні дрова. А в нашому випадку, щоб обмін речовин не зупинявся - потрібна їжа.

Важливо: якщо Ви допустили голодування терміном більше 10 годин, весь наступний день організм буде відкладати отримані калорії в жир. Тобто, якщо Ви поїдете в 5 вечора, а наступного дня поснідаєте у 8 - зменшення м'язової тканини і наростання жирового прошарку Вам забезпечені.

Практика

Отже, відмовлятися від вечері - не можна. Це загрожує як для ваги, так і для здоров'я. Однак, що ж можна їсти, не переживаючи за фігуру? На вечерю - ідеальний білок з клітковиною. Тобто, м'ясо (риба) і салат. А друга ідеальна вечеря, якщо Ви лягаєте за північ - нежирний сир. Казеїн, яким багатий сир, дуже повільно перетравлюється і почуття голоду не настане досить довго. Його можна їсти за годину до відходу до сну. Крім того, Ви можете їсти фрукти в необмеженій кількості.

До слова, ввечері краще не балуватися гарнірами, борошняним і солодким. Кращий час для цих продуктів - ранок.

Висновок

Щоб схуднути або підтримувати фігуру важливо не зупиняти процес обміну речовин. Їжте кожні 2-3 години невеликими порціями, вживайте тільки свіжі і здорові продукти, вранці налягайте на вуглеводи, ввечері - на білки, і Ваша фігура з протягом 2-3 місяців придбає бажані форми.