Найпопулярніші новорічні імена

Які імена обирають батьки для малюків, народжених напередодні Нового року?

Найпопулярніші новорічні імена
Новорічні та різдвяні свята - особлива пора, коли багато батьків хочуть назвати малюка на честь одного з найсвітліших свят. Так, наприклад, в Європі і США в цей період збільшується популярність таких імен, як Ноель (від фр. - «Різдво»), Наталія (від лат. фрази «Natalis Domini» - «Різдво Господнє»), Енджел (від слова «ангел»), Клаус (Ніколас або Микола - в перекладі з грецького - «переможець народів»), Бальтазар (це ім'я одного з волхвів, які принесли дари новонародженому Ісусу Христу. Перекладається як «той, кого захистить Бог»), Крістіан (в перекладі з грецької - «християнин»), Кристабель (англійське ім'я, яке означає «послідовниця Христа»), Хоуп (перекладається, як «Надія») і Холлі (означає «падуб». Це вічнозелена рослина, в честь якої часто називають дівчаток, які народилися напередодні католицького Різдва).

Відповідно до демографічної статистики, в грудні 2014 року найпопулярнішими іменами серед хлопчиків стали Олександр, Михайло, Максим, а серед новонароджених дівчаток - Анна, Марія і Анастасія.

Це і не дивно, адже в грудні, згідно із святцями, святкують іменини Анни (3, 11, 22 і 23 грудня), Анастасії (17 і 26 грудня), Марії (15 грудня), Олександра(2, 3, 6, 7, 8, 17, 22, 23, 25, 26, 28, 29 і 30 грудня), Михайла(2, 5, 7, 9, 20, 23 і 31 грудня) і Максима (19 грудня).

Крім перерахованих, у грудні також святкують іменини Софія (29 і 31 грудня), Віра (15 і 31 грудня), Ангеліна (23 грудня) та Єлизавета (31 грудня).

Для хлопчика в святцях грудня теж можна вибрати якесь цікаве ім'я, наприклад: Адріан (2 грудня), Тимофій (2 та 11 грудня), Дем'ян (3 грудня), Марк (7 і 31 грудня) і багато інших.

Втім, вибирати ім'я, пов'язане з святцами і Новим роком, або зовсім не пов'язане - це особистий вибір батьків. Головне, щоб воно подобалося всій родині і підходило малюкові!