Догляд за волоссям у період весняного авітамінозу

Навесні волосся дуже часто виглядає тьмяним, втрачає свій природний блиск, електризується. Вся справа в нестачі корисних вітамінів і мікроелементів. Поповнити їхні запаси можна вживаючи правильні продукти, але зазвичай цього недостатньо. Волосся потребує додаткового живлення.

Догляд за волоссям у період весняного авітамінозу
Щоб повернути волоссю блиск і еластичність

Апельсин + Мед

Вичави сік одного апельсина і змішай його з 1 ст. л. меду. Нанеси суміш на голову і розподіли по всій довжині волосся. Залиш маску на 20-30 хвилин. Змий теплою водою, а потім промий волосся невеликою кількістю шампуню. Ефект помітний навіть після першого застосування.

Проти посічених кінчиків

Яйце + оливкова олія


Ретельно збий 1 яйце, поступово додаючи у нього 1-2 ст. л. оливкової олії. Нанеси піну на голову і розподіли її по всій довжині волосся так, щоб більша кількість засобу була на кінчиках. Залиш маску на 15-20 хвилин. Змий теплою водою, а потім промий з шампунем волосся як зазвичай. Щоб був помітний ефект, маску необхідно повторювати 2 рази на тиждень протягом 2-3 тижнів.

Для об'єму і проти електризації волосся

Оцет + вода

Змішай 0,5 склянки натурального яблучного оцту з 2 склянками теплої води і ополосни цим розчином волосся після звичайного миття шампунем.