5 вчинків, які не можна робити в Новий рік

Мабуть, жодне свято не перевершить Новий рік у веселощах і радості. Це день чарівництва, день, коли загадуються бажання і здійснюються надії. Однак у передноворічні дні та новорічні свята є свої заборони - так стверджують парапсихологи і біоенергетики. Дотримуйтеся декількох порад, і тоді, в цьому році у Вас не буде проблем! Отже, яких вчинків слід уникати на Новий рік?

5 вчинків, які не можна робити в Новий рік1. Протягом тижня до Нового року не слід використовувати нові речі. Новий одяг і аксесуари одягніть у новорічну ніч!


2. Напередодні Нового року, щоб позбутися від старих проблем не варто пришивати гудзики. Не віддавайте взуття в ремонт, інакше в наступному році не буде нового. Щоб у наступному році зробити великі покупки, не купуйте дрібні промтовари. Подарунки звичайно не в рахунок.

3. Загадуючи бажання в Новий рік, приберіть частинку «не». Наприклад: замість «не хворіти» пишіть «бути здоровою». Бажане слід написати і спалити, попіл висипати в шампанське і випити поки б'ють куранти.

4. Не святкуйте Новий рік у суто жіночій компанії. Якщо все ж цього не уникнути, то сходіть в гості в будинок, де живе чоловік або ж погладьте по голові домашнього вихованця чоловічої статі... Постарайтеся щоб першим з настанням Нового року Вас привітав чоловік.

5. Накриваючи стіл для новорічної ночі, ні в якому разі не готуйте тварин, які задкують назад: раки, краби, омари. Інакше в наступаючому році всі старі проблеми повернуться назад.