Соломія Вітвіцька розповіла, як вони з колишнім чоловіком поділили спільне майно

Українська телеведуча Соломія Вітвіцька, яка не так давно розлучилась зі своїм чоловіком, поділилась подробицями особистого життя. У програмі “Життя відомих людей” жінка розповіла, як експодружжя поділило спільне майно. За словами ведучої програми “ТСН”, після розлучення Соломія Вітвіцька залишилась у хороших стосунках з колишнім чоловіком.

Телеведуча зізналась, що спочатку їй було дуже важко. Соломія Вітвіцька не уявляла, як житиме без Влада Кочаткова. Проте, завдяки щільному графіку жінці вдалося відволіктися та розпочати життя з чистого аркушу. А ще Соломія Вітвіцька зізналась, що довго плакала, коли подавала заяву на розлучення.

За словами Соломії Вітвіцької, зараз вона живе в орендованій квартирі. Спільну оселю колишнє подружжя продало й поділило кошти навпіл. Жінка повідомила, що ніхто з її друзів не здогадувався про розлучення. Про новий етап в житті Соломія Вітвіцька розповіла лише через два місяця.

Також телеведуча зізналась, що зовсім не шкодує про таке рішення. Зараз жінка почувається щасливою та готова до нових стосунків. З колишнім чоловіком вона залишилась в хороших відносинах.

Вона