Секретні правила у відносинах, які допоможуть бути щасливими у шлюбі

Намагайтеся дотримуватися цих правил з самого початку.

Секретні правила у відносинах, які допоможуть бути щасливими у шлюбі

Здорові відносини — це не складно, особливо якщо ви знаєте, як їх підтримувати правильно. Експерти в області психології розповіли про деякі секретні тактики, які допоможуть зберегти щастя на довгі роки, інформує Ukr.Media.

Не критикуйте, а пропонуйте

Дуже часто буває так, що нам щось не подобається, але ми тільки стрясаємо повітря і говоримо неприємні речі, не пропонуючи вирішення проблеми. Замість фрази "Ми не проводимо разом час" можна сказати: "Давай сходимо сьогодні погуляти". "Ти вічно сидиш з друзями в барі" можна замінити на: "Давайте збиратися у нас вдома, щоб мені було спокійніше". Все гранично просто — пропонуйте рішення, а не критикуйте, починаючи війну.

Не згадуйте минуле

Намагайтеся не користуватися образливими конструкціями "ти завжди" або "ти ніколи". Це вкрай образливе формулювання, тому що людина відчуває, що її дії не приносять ніякого позитиву. Найулюбленіша фраза: "Ти завжди думаєш тільки про себе". Її вимовляють як чоловіки, так і жінки. Говоріть тільки про поточний момент, не узагальнюючи.

Говоріть про себе

Не потрібно говорити про чужі мотиви і вчинки. Багато хто думає, що зрозуміти чужі емоції і почуття дуже легко. Не намагайтеся обговорювати те, що відчуває партнер. Говоріть про себе: "Мені не подобається", "Я відчуваю себе непотрібною, коли ти так робиш". Такі я-конструкції допомагають зробити розмову більш змістовною і не піти у взаємні звинувачення.

Не мисліть полярно

Багато людей у відносинах бачать тільки хороше і погане. Якщо щось для вас погано, то це не означає, що для інших людей на планеті це теж погано. Приклад — жінка говорить або думає: «ти поганий, тому що не даруєш подарунки». Чоловік думає: "вона погана, тому що не вміє підтримувати порядок в будинку". Це лише ваша думка, яку не зобов'язані знати або приймати за чисту монету ваші близькі люди.

Говоріть те, що відчуваєте

Саме відчуваєте, а не думаєте. У любові важливі відчуття. Це дуже важливе правило, про яке багато хто забуває. Якщо ви відчуваєте образу і негатив, не тримайте це в собі. Дуже важливо зберігати особисті межі.