Здорові відносини: 4 поради, як їх досягнути

Підтримувати вогонь у стосунках навіть через багато років реально!

Коли відносини тільки починаються, вони сповнені пристрасті і романтики. Але проходить час і партнери немов вростають одне в одного. Саме на цьому етапі, зазвичай, стираються багато особистих кордонів чоловіків і жінок — адже вони вважають себе єдиним цілим, інформує Ukr.Media.

Але для здорових відносин важливо підтримувати ті самі особисті кордони — це допоможе також зберегти іскру в парі.

Ось 4 правила, яких потрібно дотримуватися, щоб інтерес одне до одного не пропав навіть через рік.

Проводьте час окремо хоча б іноді

Коли чоловік і жінка закохуються, то хочуть проводити разом кожну доступну хвилину. Почуття, що супроводжують закоханість, викликають звикання, і від них важко позбутися навіть на короткий час.

Однак, важливо, щоб ви проводили час окремо від того, кого любите.

Ви знаєте мудрість про те, що розлука зміцнює відносини і робить нас більш ніжними по відношенню до партнера. Це правда!

Поміркуйте про те, що ви відчуваєте, коли сідаєте на дієту. Ви не їсте улюблене морозиво цілий місяць і як же сильно ви за ним сумуєте! Те ж саме і в стосунках. Відлучившись ненадовго від партнера, ви обидва помітите порожнечу. Тому проводьте час нарізно. Сумуйте одне за одним. Цінуйте одне одного. Збережіть цю іскру живою.

Не беріть на себе чужу відповідальність

Багато в чому буває так, що один із партнерів стає тим, хто завжди буде приймати рішення за обох. У кінцевому підсумку відносини стануть нерівномірними.

Тому намагайтеся приймати рішення спільно. Якщо ви вмієте організовувати ваше дозвілля, зробіть це, але дайте і чоловікові можливість вибирати, куди вам удвох відправитися. Якщо він добре вміє керувати фінансами, дозвольте йому це зробити, але продовжуйте вносити свій вклад в те, куди йдуть гроші і чому.

Зробіть вашу особисту гігієну дійсно особистою

Що тут мається на увазі? Згадайте про те, що ви робите разом зі своїм партнером або у нього на очах. Чистите при ньому зуби ниткою? Йдете в туалет і не закриваєте за собою двері? Ходите перед ним із якою-небудь косметичною маскою на обличчі? Наносите макіяж?

Усе це, звичайно ж, невід'ємні частини життя. І коли ми зближуємося з нашими партнерами, то робимо ці речі перед ними, не замислюючись. Але все ж варто зробити ці моменти суто особистими. В іншому разі це вбиває якусь загадку в вас.

Мова не про те, що якщо ваш партнер бачить, що ви робите ці повсякденні справи, він буде любити вас менше. Але якщо він не бачить цього, то ви залишитеся тією дещо загадковою жінкою, в яку він закохався.

Тому робіть свої справи у ванній самостійно. Зберігайте цю таємницю і романтику.

Будьте самими собою поза відносинами

Багато жінок, перебуваючи у відносинах, втрачають самооцінку. Вони переймають спосіб життя коханого чоловіка, коли це їм зовсім не підходить. Дуже важливо, щоб у відносинах усі жінки залишалися собою.

Чому? Тому що всі нормальні відносини засновані на щирості, і якщо ви кимось іншим, крім вашого істинного "я", ваші відносини ніколи не будуть по-справжньому здоровими.

Важливо також, щоб ви продовжували поважати себе. Продовжуючи дружити з давніми подругами, займатися своїми хобі, робити кар'єру, яку ви любите, ви будете кожен день прокидатися з хорошим самопочуттям.

І коли ви відчуваєте себе добре, ваш партнер буде любити вас ще більше, тому що він знає, що ви є особистістю. Тому будьте самими собою — цього вимагають нормальні відносини.

Кожним відносинам потрібні здорові межі, щоб зберегти романтику. Більшість пар не розуміють цього, поки щось не піде не так. Не будьте такою парою.

Тому проводьте час нарізно, ставтеся одне до одного з повагою, займайтеся собою. Усе це призведе до здорових романтичних відносин, про які ви завжди мріяли.