Як правильно доносити до чоловіка свої думки і бажання, щоб він відразу все зрозумів

Не допускайте помилок, щоб отримати бажане від чоловіка.

Як правильно доносити до чоловіка свої думки і бажання, щоб він відразу все зрозумів. Не допускайте помилок, щоб отримати бажане від чоловіка.

Чоловіки частенько не розуміють жінок, але все можна виправити, якщо навчитися доносити до чоловіків свої думки і бажання правильно. Експерти в області відносин розповіли, як це робити, інформує Ukr.Media.

Ніколи не починайте з критики

Це найгірше, що тільки можна придумати. Чоловік відразу буде налаштований на негативну розмову. Донести до нього свої думки не вийде. Закиди, негатив і образи — це пряма дорога до розриву відносин. Ні до чого хорошого це точно не призведе.

Говоріть про свої відчуття

Не кажіть: "ти забув, як завжди, про мій день народження". Скажіть краще: "дорогий, мені неприємно, що ти забув про мій день народження. Через це мені здається, що я тобі байдужа". Зрілий і мудрий чоловік в такому разі зрозуміє, наскільки він був неправий і наскільки боляче він зробив своїй супутниці.

Якщо ви дали йому доручення, залиште його в спокої

Не потрібно стояти над душею і роздавати поради. Це жахливо дратує чоловіків і може спровокувати сильне зростання негативу з його боку. Коли його робота буде закінчена, можна зробити комплімент. Якщо у нього щось не вийшло, необхідно підтримати його.

У жодному разі не критикуйте його на людях

Це може спровокувати сильний конфлікт. Сварки і проблеми в такому разі з'являються відразу, якщо тільки ви не живете або не зустрічаєтеся з інфантильним чоловіком або підкаблучником. В такому разі подібна форма вираження невдоволення буде прийнята за норму.

Не порівнюйте його з іншими чоловіками

Ні з зірками, ні з татом або братом, ні з сусідом, ні з другом. У кожного чоловіка є его і самолюбство. Хтось стерпить порівняння п'ять разів, хтось — два, а хтось піде після першого. Ніхто не хоче, щоб йому в приклад ставили іншу людину.

Будьте спокійні

Навіть якщо чоловік лається, не можна лаятися на нього у відповідь. Так нічого хорошого ви не досягнете. Сильна стать може бути дуже емоційною через якісь негаразди та проблеми вдома або на роботі. Нехай це не стає спусковим гачком для вас.