Авріл Лавін бореться з невідомою хворобою

«Дівчина із зовнішністю вовченя», так ласкаво називають її шанувальники, пішла в тінь. Вона не з'являється на публіці, з фанатами спілкується тільки в мережі: просить їх побажати їй здоров'я.

Авріл Лавін бореться з невідомою хворобою
Шанувальники втомилися чекати від Авріл Лавін (Avril Lavigne) нових пісень і виступів. Вона зовсім перестала відвідувати світські заходи, а на публіці в останній раз з'явилася у вересні. Не так давно вона навіть скасувала свій гастрольний тур - замість звичного драйву її чекала лікарняна палата.

Знову поповзли чутки про її вагітність, але їх спростував її представник. Фанати припустили, що у Авріл могла статися депресія через розставання з чоловіком, солістом гурту Nickelback Чадом Крюгером (Chad Kroeger). Але - знову немає.

Тоді прихильники почали катувати зірку з приводу правдивості похмурих прогнозів про її здоров'я. На що Авріл відповіла: «Мені страшенно шкода, що я не змогла пояснити, чому ніде не з'являюся... я погано себе почуваю, у мене проблеми зі здоров'ям, так що, будь ласка, помоліться за мене».

Залишається сподіватися, що у дівчини незабаром все буде добре.