Ешлі Олсен страждає від рідкісного інфекційного захворювання

Зовсім недавно знамениті близнючки Олсен виблискували на червоній килимовій доріжці Met Gala 2015, а сьогодні весь світ вразила новина про хворобу Ешлі. Як стало відомо, 28-річна актриса і дизайнер страждає від рідкісного інфекційного захворювання - кліщового бореліозу, більш відомого як хвороба Лайма.

Ешлі Олсен страждає від рідкісного інфекційного захворювання
Як стверджують джерела з оточення сестер Олсен, актрису вкусив інфікований кліщ, в результаті чого вона почала себе погано почувати, а діагностування захворювання відбулося на пізній стадії:
"Вона дуже хвора, їй стає гірше. На жаль, виявити хворобу вдалося тільки на пізній стадії. Захворювання відбивається на її роботі й спілкуванні з близькими, їй нелегко."

Ешлі Олсен страждає від рідкісного інфекційного захворювання


Нагадаємо, що минулого року від хвороби Лайма страждала співачка Авріл Лавін. Ось що вона говорила про свій стан:

"Я ледь могла їсти, дихати, говорити й рухатися. Мене запитували, що зі мною відбувається, а я не знала відповіді. Я думала, що помираю. Ніколи не підозрювала, що один укус може спровокувати все це. Я була прикута до ліжка близько п'яти місяців".

Варто сказати, що хвороба Лайма - найпоширеніша хвороба, що передається кліщами в Північній півкулі. Бактерії передаються людині через укус інфікованих кліщів-паразитів, які є переносниками вірусу енцефаліту. В результаті укусу такого кліща, у людини може настати смерть.

Незважаючи на важкий діагноз, Ешлі Олсен продовжує займатися улюбленою справою. Так, 8 травня дівчина разом зі своєю сестрою Мекрі-Кейт відвідала презентацію нової косметичної лінійки NIRVANA для своєї марки Elizabeth&James.