Шанувальники Ольги Сумської засудили артистку за поїздку в Крим

Відому українську акторку Ольгу Сумську розкритикували фанати за візит у Крим цього літа.

Шанувальники Ольги Сумської засудили артистку за поїздку в Крим
Нещодавно Ольга Сумська разом з іншими відомими українськими зірками відпочивали в Яремче, Івано-Франківська область, Україна, де весело провели час і відсвяткували Різдво. Ольга з чоловіком і інші українські представники шоу-бізнесу брали участь у різноманітних конкурсах. Серед учасників була і відома українська ведуча Соломія Вітвицька, яка опублікувала фото зі свята в Мережі. Під фото шанувальники негативно відгукнулися про розваги Сумської і розкритикували актрису за лицемірство.

Фанати назвали Ольгу Сумську “зрадницею“ та відзначили в коментарях під різдвяним фото, що Ольга прикидається і давно вже не є патріоткою своєї країни. Таку реакцію людей викликала поїздка Ольги Сумської цим літом в Крим перед Днем незалежності України, де Сумська стала ведучою заходу День України, яке проходило в рамках днів культури слов'янських народів.

Українська актриса відповіла на критику тим, що вона вважає Крим частиною України і не бачить нічого поганого в тому, що вона поїхала підтримати в Крим патріотів України, які змушені були залишатися на окупованій території. Ольга зазначила, що для неї було честю вести День України в окупованому Криму. Сумська зізналася, що обов'язково поїде туди ще раз, якщо у неї з'явиться така можливість.