Що вміє дитячий годинник та які у нього переваги

Малеча з ранніх років намагається бути максимально самостійною та схожою на дорослих. Але контроль із батьківського боку — обов’язкова умова принаймні до повноліття. У будь-який сезон року дитина багато часу проводить на свіжому повітрі, на тренуваннях, у друзів або на навчанні.

Щоб батьки завжди знали, де перебуває дитина, варто придбати їй смартгодинник. Його набору функцій буде більш ніж достатньо, щоб залишатися на зв’язку та мати змогу покликати на допомогу. Як вибрати такий розумний девайс і що він вміє, розбираємо у статті.

 

Ключові переваги смартгодинників

Деякі батьки вважають, що найкращий варіант для дитини — це смартфон. Але це не завжди так:

 • смартфон — це «магніт» для юного власника, який завжди намагається знайти зайву хвилинку для ігор;
 • оскільки телефон зазвичай перебуває у кишені чи рюкзаку, його не завжди можна почути;
 • батареї сучасних недорогих смартфонів швидко розряджаються;
 • телефону недостатньо для широкого контролю безпеки;
 • маленькі діти можуть на впоратися з управлінням гаджетом в екстреній ситуації.

Саме тому батьки все частіше звертають увагу на розумні годинники. Вони компактні та зручні для носіння на руці, мають яскравий дизайн та широкий набір функцій.

Можливості сучасних моделей

Малим дітям смартгодинник необхідний для організації їхньої безпеки та батьківського контролю:

 1. GPS-маяк. Дає можливість швидко відстежити місцезнаходження дитини. Датчик прокладає всі маршрути, якими ходить юний власник, визначає приблизний час перебування в тій чи іншій локації. Під час вибору девайса зверніть увагу на наявність системи Galileo та протоколу передачі даних LBS. Вони дають змогу максимально точно встановити геолокацію дитини.
 2. Геозабір. Можливість обмежити зони, де може ходити дитина. Наприклад, це небезпечний район міста або широка дорога зі складним рухом. Як тільки дитина наблизиться до локації, дитячий смартгодинник просигналізує про небезпеку.
 3. Прослуховування. Смартдевайс здійснюватиме виклик на телефон одного з батьків, завдяки чому вдасться послухати все, що відбувається довкола дитини. Це дає змогу контролювати безпекову ситуацію і за необхідності прийти на допомогу.
 4. Кнопка SOS. Якщо дитина потрапила в небезпеку, то вона може натиснути одну кнопку — й на батьківські телефони надійдуть сповіщення про екстрену ситуацію.
 5. Датчик зняття. Якщо юний власник зніме гаджет із руки, то батьки також отримують екстрене повідомлення. Адже невідомо, з яких причин дитина зняла пристрій та чи не є це ознакою небезпеки.
 6. Відеодзвінки. Деякі смартгодинники мають камери, які можуть вмикатися під час спілкування з батьками. Це дає змогу оцінити ситуацію довкола малечі на власні очі.

Серед додаткових функцій практичними та цікавими є будильник, крокомір та ліхтарик. З таким зручним девайсом ваша дитина буде займатися власними справами, а ви зможете контролювати її безпеку.