Даша Ульянова показала, як виглядала до "Холостяка": "Це було не зі мною"

Даша Ульянова-фіналістка десятого сезону романтичного реаліті-шоу "Холостяк". Дівчина стала переможницею, проте стосунки з головним героєм Максом Михайлюком у неї не склалися.

Але водночас модель отримала свою порцію слави і тисячі нових передплатників в Instagram, яких тепер частенько радує яскравими публікаціями. Так, цього разу красуня показала два знімки - один архівний, а другий Сучасний. Цими фото дівчина вирішила показати, як вона змінилася за останній час.

"Даша, Розкажи, Як ти схудла?». Це один з найбільш топових питань від вас мені. Давайте поговоримо про це... А ще, знали б ви, як я не хотіла виставляти друге фото. Мені здається, що це було не зі мною. Але з іншого боку, хочу, щоб ви реально розуміли, що немає нічого неможливого. Звичайно, чарівної таблетки для швидкого схуднення без шкоди здоров'ю немає.
Плюс, у всіх індивідуальний організм. А ще, багато хто з вас вигадали собі неіснуючі проблеми. Я відкриваю акаунти багатьох дівчаток і бачу, що ви реально худенькі. І я просто в шоці від ваших повідомлень: «Як схуднути на 10 кг за місяць». Але! Якщо необхідність, правда, є, то хочу почати ось з чого.
Ваше тіло тільки у вашій голові. Одного разу десь побачила схожу фразу і зрозуміла, що це працює. Поки ми не намалюємо у себе в голові ідеальну фігуру і реально не захочемо схуднути, то нічого не буде. Людина, яка має мету - має і мотивацію. Ви повинні чітко розуміти, що скинути зайві кг (якщо вони, звичайно, є) – це ваша і тільки ваше завдання.
Це ви робите не для тренера, не для хлопця, не для мами, а тільки - для себе! Тому, першим кроком на шляху до нової себе повинна стати усвідомленість. А ще - розуміння, чому ви видужали, чи сталося це в момент або протягом багатьох років Вашого життя. Відповіді в нашій голові. Іноді ми приходимо до них самі, а іноді потрібна допомога фахівця. І вже тільки після цього - спорт, ходьба, правильне харчування, масажі та інші важливі моменти", - розповіла Даша в підписі до фото.

View this post on Instagram

«Даша, расскажи, как ты похудела?». Это один из самых топовых вопросов от вас мне. ⠀ Давайте поговорим об этом... А ещё, знали бы вы, как я не хотела выставлять второе фото. Мне кажется, что это было не со мной. Но с другой стороны, хочу, чтобы вы реально понимали, что нет ничего невозможного. ⠀ Конечно, волшебной таблетки для быстрого похудения без вреда здоровью нет. Плюс, у всех индивидуальный организм. ⠀ А ещё, многие из вас выдумали себе несуществующие проблемы. Я открываю аккаунты многих девочек и вижу, что вы реально худенькие. И я просто в шоке от ваших сообщений: «Как похудеть на 10 кг. за месяц». Но! Если необходимость, правда, есть, то хочу начать вот с чего ?? ⠀ Ваше тело только в вашей голове. Однажды где-то увидела похожую фразу и поняла, что это работает. Пока мы не нарисуем у себя в голове идеальную фигуру и реально не захотим похудеть, то ничего не будет. ⠀ Человек, который имеет цель - имеет и мотивацию. Вы должны чётко понимать, что скинуть лишние кг (если они, конечно, есть) - это ваша и только ваша задача. Это вы делаете не для тренера, не для парня, не для мамы, а только - для себя! ⠀ Поэтому, первым шагом на пути к новой себе должна стать осознанность. А ещё - понимание, почему вы поправились, случилось ли это в момент или на протяжении многих лет вашей жизни. Ответы в нашей голове. Иногда мы приходим к ним сами, а иногда нужна помощь специалиста. И уже только после этого - спорт, ходьба, правильное питание, массажи и другие важные моменты. ⠀ Продолжим эту тему?

A post shared by Dasha Ulyanova (@dasha_ulyanovaa) on

"Знай.ua"