У білій сукні та піджаку: Даша Квіткова показала ніжний образ

Після участі в шоу "Холостяк-9", його переможниця Даша Квіткова стала одною з найпопулярніших українських блогерок. Вона не втомлюється ділитися з шанувальниками світлинами та знову й знову підкорювати мережу.

Українська блогерка та переможниця 9 сезону шоу "Холостяк" Даша Квіткова у своєму інстаграм-профілі мало не щодня публікує неймовірно атмосферні світлини з фотосесій. Днями вона поділилась новими світлинами та зачарувала мережу.

Даша Квіткова завжди обирає цікаві локації для фотосесій. От і цього разу дівчина постала на тлі дерев'яної стіни. З обох боків її оточували засушені квіти й трави, що додавали фото атсмосферності.

Даша сиділа на невеличкій драбинці. Вона вдягнула білу мінісукню, яка дозволила продемонструвати стрункі та засмаглі ноги дівчини. А на верх вона накинула ніжно-лавандовий піджак. На одному кадрі дівчина задумливо заплющила очі, а на іншому мило усміхнулась.

Босоніжки енкл-стреп на підборах Квіткова зняла, але залишила їх біля себе. Також доповнила образ сережками-кільцями. Кучеряве волосся вона залишила розпущеним, лише заклала пасмо за вухо.

"Прекрасний день, щоб бути щасливими. Сьогодні і завжди",– написала Даша під фото.

24 канал