Топ-5 жіночих помилок в одязі

Щоб ми, дівчата, не говорили, але в глибині душі-то знаємо, що одягаємося заради чоловіків. Правда не завжди робимо це для них і часто шокуємо своїми нарядами. Про те, в якому вигляді не потрібно з'являтися перед потенційним бойфрендом, розповість наш ТОП-5 найбільш явних жіночих промахів у створенні образу. Зроблено за підтримки декількох добровольців сильної половини людства.

Топ-5 жіночих помилок в одязі
1. Страшно зручно

Дівчата, в глибині душі ви не підозрювали, що штани з «матнею» не приведуть ні до чого хорошого, окрім зручності? Не складається у чоловіків з ними взаємна любов. Сильній половині людства хочеться бачити поруч із собою дівчину, а не малюка в памперсах. Тим більше шаровари вкорочують ноги і роблять найапетитнішу частину тіла безформною і зовсім не привабливою. Єдине місце, куди в них можна піти, це нікуди. Навіть вдома потрібно виглядати на всі 100. Ось таке, дами, нелегке завдання.

2. Гюльчатай, відкрий личко

Останнім часом ви стали помічати, що представники сильної статі не звертають на вас уваги? І якраз недавно ви придбали собі великі сонячні окуляри? Повірте, ці події пов'язані. Можливо, ваш новий аксесуар настільки величезний, що вас за ним просто не видно. Або чоловікам здається, що ви намагаєтеся заховати вчорашню вечірку в клубі або свій похилий вік. Окуляри вселяючих розмірів не роблять образ стильним, загадковим і модним. Вони приписують вам бурхливі вихідні та зайвих 10 років. Тому, якщо вам нема чого приховувати, швидше знімайте свою «паранджу». Тим більше що в такому вигляді, на думку чоловіків, практично будь-яка дівчина схожа на муху. А це не найприємніше порівняння, чи не так?

3. Не підходь - уб'є!

Деякі пані давно перестали бути дамами. Вони більше схожі на завойовників усіх предметів чоловічого гардероба. Спочатку їм вистачало сорочок і бойфренд-джинсів, але тепер їхні пристрасті трохи змінилися. І ось уже туфлі змінюються грубими великими черевиками, в яких дівчата дуже нагадують будівельників. І якщо у вас намічається прогулянка з молодою людиною, будь ласка, перевзуйтеся. Або ви хочете залишити його без пальців ніг, якщо випадково на них наступите? Поверніть таке взуття їх істинним власникам - чоловікам. Мініатюрна ніжка не повинна ставати зброєю масового ураження.

4. І взимку і влітку

Що робити, коли на вулиці +30, а сонце вабить засмагати на пляж? Правильно, взувати літні чоботи і влаштовувати ніжкам банні процедури. Мало того, що таке взуття негігієнічне і виглядає дивно, так ще й чоловіки висловлюють своє явне невдоволення з приводу нього. А дівчата все одно продовжують купувати цю «красу» не перший сезон поспіль, підвищуючи рівень продажів китайської продукції. Дами, в магазині так багато взуття, в якому можна вбити наповал чоловіче населення, вистачить ж доводити їх до інфаркту своїми літніми чобітьми.

5. Волохаті історії

Ви всього лише не встигли зробити епіляцію і вдалися до послуг своєї рятівниці - довгої спідниці? А чоловіча фантазія при вигляді вас вже розігралася не на жарт. І ось перед собою вони представляють волохаті нерівні ніжки, та ще й різної довжини. Спробуйте тепер переконати їх у цьому. Для початку слід зняти з себе цей величезний шматок тканини й одягтися в щось більш обтягуюче і підкреслюче вашу фігуру. Так-то краще.