Альтернатива ялинці

Красиві кімнатні рослини, багато з яких чимось нагадують ялинку, можуть стати центром прекрасною зимової композиції.

Альтернатива ялинці
Домашні рослини можуть стати гідною альтернативою святковій ялинці.

Араукарія - тропічна ялинка

Це деревце з м'якою шовковистою хвоєю, одне з небагатьох представників хвойних порід серед кімнатних рослин, прикрасить новорічне свято, а в інший час буде гідно виглядати на підвіконні. Араукарія привабливо виглядає і її легко вирощувати. Повільне зростання - одне з переваг для кімнатних квітів.

Стрункий, як кипарис

В квартирі може рости ще одне хвойне деревце - кипарис або його родич кипарисовик. Крона кипариса має красиву пірамідальну форму, яку навесні підправляють за допомогою обрізки. Його хвоя виділяє фітонциди і приємно пахне. Кипарис можна придбати в будь-якому квітковому магазині у вигляді кущика або витонченого деревця.

Аспарагус - тонкі голки

Колись невибагливий аспарагус можна було зустріти майже в кожній квартирі, але мода на нього пройшла. Зараз рослина знову стає популярною, а його густоквіткові різновиди цілком можуть посперечатися з ялинкою по пухнастості і красі. Численні представники роду аспарагуса - це багаторічні трави і ліани, стебла у них тонкі і гнучкі, а м'які голочки - це листоподібні пагони.

Цікавим замінником ялинки може стати і розмарин в горщику. Його пахучі гілочки з тоненькими листочками можна використовувати для створення маленьких різдвяних віночків. В принципі, в якості новорічного деревця може підійти будь-яке кімнатна рослина, головне - щоб вона було красивою. На нього можна розвісити мініатюрні ялинкові прикраси, легкі ялинкові іграшки з соломки, а також в'язані гачком «сніжинки», бантики і стрічки. Якщо навколо розкласти декорації з шишок, червоних яблук, свічок, дощику, кульок та інших ялинкових іграшок, то вийде чудова різдвяна композиція, здатна замінити ялинку.

Альтернатива ялинці