Яка найефективніша дієта для швидкого схуднення?

Всі ми любимо порушувати принципи здорового харчування, особливо на свята. І, звичайно ж, це відбивається на зовнішності. Як бути, якщо зайві кілограми застали тебе зненацька, і тепер ти не можеш влізти в улюблену сукню? Чи справді існують ефективні дієти, які допоможуть тобі швидко схуднути? Або це всього лише задуми маркетологів?

Яка найефективніша дієта для швидкого схуднення?
Які бувають експрес дієти

Найчастіше представниці прекрасної статі віддають перевагу монодієтам на основі одного продукту. В цьому випадку краще вибирати той продукт, який тобі не противний, і який завжди є у легкій доступності в будь-якій кількості;

Також досить популярні дієти зірок (дієта Лариси Доліної або голлівудських зірок). В цьому випадку тобі теж варто звернути увагу на меню дієти. Якщо воно складене з дорогих продуктів або вимагає багато часу для приготування, від такої дієти теж краще відмовитися відразу;

Якщо дозволяє час, то краще віддати перевагу більш тривалии дієтам, розрахованим від трьох тижнів і більше. У цьому випадку у тебе більше шансів скинути зайві кілограми безповоротно.

Найбільш дієві дієти

Отже, представляємо тобі деякі дійсно ефективні і перевірені часом дієти.

Капустяна дієта. Обіцяє схуднення до 5 кг за тиждень. Меню дієти досить різноманітне, але вживати все треба в невеликій кількості.

Гречана дієта. Рекомендується на 1 або 2 тижні, за які можна максимально схуднути до 8 кг. Як видно з назви, основний продукт харчування тут - гречка, тому, якщо ти її не любиш - цей варіант не для тебе.

Японська дієта. Може дати результат до -8 кг за пару тижнів. Але харчуватися потрібно буде несолоними морепродуктами.

Голлівудська дієта. Триває 2 тижні і обіцяє позбавити від 7 зайвих кілограм. При такій дієті тобі доведеться повністю виключити хліб і випічку, а також суворо стежити за споживанням цукру, солі та жирів.

Кефірна дієта передбачає вживання тільки кефіру протягом 5-7 днів. Скинути можна досить багато кілограм, але витримати цю дієту вкрай непросто.

Якщо ти все-таки вирішила швидко схуднути, то вибирай будь-яку дієту, збирай волю в кулак і вперед! Але пам'ятай, що будь-яка експрес дієта розрахована на короткий термін. Існує суворе обмеження - споживання калорій повинно проводитися під постійним наглядом лікаря і лише за необхідності. Невміле обмеження в їжі може призвести до незворотних змін в організмі і вилитися у великі проблеми зі здоров'ям. Бо в гонитві за красою будь уважна і справедлива.