Як вибирати дитячий одяг для новонародженого?

На тебе чекає найрадісніша подія в твоєму житті - народження довгоочікуваного первістка, і ти напевно замислюєшся, як же правильно вибирати дитячий одяг? Ми допоможемо тобі розібратися, на що варто звертати увагу в цьому питанні.

Як вибирати дитячий одяг для новонародженого?
Як вибирати дитячий одяг: підгузники або пелюшки?

Багато мам заради екології і гігієни дитини з перших днів життя, вирішують відмовитися від підгузників. В цьому випадку тобі доведеться малюка сповивати, а тому на перший час варто запасти штук 25-30 пелюшок. Пелюшки вибирати краще в залежності від пори року, якщо йдеться про літо, то підійдуть ситцеві тонкі пелюшки. На більш холодну пору року - фланелеві. Однозначних рекомендацій на користь або проти одноразових підгузників немає, це індивідуальна справа кожного.

Розбираємося в якості одягу

Спочатку варто акцентувати увагу, що весь дитячий одяг має бути тільки з натуральної бавовни. Інші варіанти просто не розглядаються.

Крім якості самої тканини потрібно перевірити також якість швів і резинок на виробі. Потрібно, щоб одежина була зшита таким чином, щоб резинки не передавлювали дитині ніжки або животик, але при цьому не були б і занадто вільними, інакше одяг буде весь час підстрибувати і задиратися.

Що стосується зимового одягу для немовляти, тут краще віддати перевагу теплому демісезонному комбінезону в осінньо-весняний період. На холодну ж зиму підійде утеплений конверт на овчині або синтепоні. Якщо ти побачиш, що цього малюкові недостатньо, то завжди можна прикрити його додатково теплою ковдрою чи пледом.

І наостанок: вибираючи одяг для дитини, звертай увагу все-таки на зручність використання і на простоту. Не переборщи з прикрасами у вигляді різних тасьомок і рюшиків, вони, безумовно, симпатичні, але можуть завдавати зайвого дискомфорту і тобі, й малюкові, адже здоров'я і спокій зараз набагато важливіші.