Експерти назвали найбільш чистий продукт харчування

Забрудненість продуктів харчування потенційно небезпечними для організму речовинами кшталт антибіотиків, хімічних добрив, важких металів і т. д., перетворилася в дуже актуальну на сьогодні проблему. Самі вчені змушені визнати той факт, що чистий продукт у раціоні людини в наші дні – це велика рідкість.

Експерти назвали найбільш чистий продукт харчування
У сучасному світі залишилося дуже мало продуктів, вироблених або вирощених без використання хімікатів та інших токсичних речовин. Про це заявили фахівці з США, що представляють Департамент охорони Здоров'я штату Міннесота (Minnesota Department of Health's).

Згідно з доповіддю американських експертів, «найчистішим продуктом сьогодні може вважатися морська риба, виловлена далеко від берегів».

Однак співробітники Департаменту Здоров'я Міннесоти зробили висновок про те, що та риба, що продається сьогодні в магазинах, у великій кількості насичена шкідливими речовинами.

Риба вже давно визнана лікарями і дієтологами як одним з найбільш корисних продуктів, який є ідеальним джерелом білка, а також інших важливих для організму компонентів. Але цей продукт харчування слід вибирати з особливою ретельністю.

«Річкова риба містить підвищені кількості ртуті, навіть якщо вона мешкає в річках і озерах, віддалених від міст. Максимальна кількість токсинів ми виявили в старих і хижих рибах», - поділилися експерти.

Вердикт дослідників такий: найбільш корисними для здоров'я можуть вважатися морські молоді не хижі риби.