10 речей, які псують твій манікюр

Як часто ти думала: "О, ні! Лак що, вже облущився, я ж тільки два дні тому зробила манікюр!?" Не тільки миття посуду здатне зіпсувати твій нейл-арт, є ще кілька інших факторів.

10 речей, які псують твій манікюр
Погані лаки в салонах. Називай нас снобами, але ми розуміємо тих милих леді, які приходять у дорогий салон краси зі своїми лаками. Справа в тому, що навіть хороша робота майстрині не здатна подарувати тобі довгограючий нейл-арт, якщо покриття погане.

Лак-сушка або швидко сохнуще покриття. Звичайно, всім хочеться, щоб лак швидше висох, але закріплювати манікюр лаком-сушкою або спреєм не варто, адже такі засоби містять ацетон. Альтернатива - опусти нігті на 2 хвилини в холодну воду, так лак швидко висохне.

Струшування флакончика. На перший погляд звучить безглуздо, але струшування створює повітряні "кишені", вони призводять до появи бульбашок, які, в свою чергу, створюють грудочки. Замість цього просто покатай флакончик між долонь.

Оплата манікюру після процедури. Просто "Капітан Очевидність", знаємо. Але оплачувати манікюр у салоні варто до самого процесу нанесення лаку, адже ти ж не хочеш шукати в сумочці гаманець зі свіжим лаком на нігтях.

Пошуки ключів. Шукати наосліп ключі в сумочці теж не варто зі свіжим манікюром, є величезна ймовірність, що ти його зіпсуєш.

Миття посуду. Якщо тобі подобається твій манікюр, сміливо можеш поділитися цим обов'язком (ми маємо на увазі миття посуду) зі своєю коханою людиною, ну, або купи спеціальні гумові рукавички.

Друк на клавіатурі. Якщо ти фанат довгих нігтів, то клавіатура - кілер твого манікюру. Хочеш уберегти свій нейл-арт, переконайся, що покрила нігті лаком-закріплювачем до самих кінчиків і навіть на тильній стороні нігтів.

Використання парфуму або дезинфікуючого засобу для рук. Спирт в парфумах і дезінфікуючих засобах руйнує покриття нігтів, переконайся, що вони не потрапляють на манікюр.

Спрей для волосся. Те ж саме, що і з парфумами, але є види лаків і спреїв без спирту, краще віддавати перевагу їм.

Сонцезахисний крем. Це єдиний випадок, коли ми не рекомендуємо використовувати SPF-креми. Особливо навколо нігтів, вони повільно руйнують манікюр.