Ці 10 хитрощів повинна взяти на замітку кожна дівчина!

Ці прості, але дуже корисні поради обов'язково знадобляться в житті кожної дівчини. Беріть на замітку!

Ці 10 хитрощів повинна взяти на замітку кожна дівчина!
1. Сухий шампунь

Деякі фірми стали пропонувати «сухі шампуні», які виглядають як порошок, вбирають жир і залишають волосся більш свіжим. Сода може замінити таку штуку.

Якщо у вас немає часу на повноцінне миття голови, насипте трохи харчової соди на корені волосся. Обережно вичешіть назад кристалики соди. Замість соди деякі використовують борошно, але тут треба мати світле волосся і діяти дуже акуратно.

2. Швидко виправляємо макіяж на очах

Занурте ватну паличку в засіб для зняття макіяжу і пройдіться там, де туш обсипалася, або стрілка вийшла нерівною, або тіней занадто багато. Коли часу в обріз, це набагато простіше, ніж переробляти весь макіяж.

3. Розімніть натоптиші (сухі мозолі)

Перед тим, як лягти спати, нанесіть товстий шар вазеліну на проблемні місця на стопах і потім надіньте шкарпетки. Вранці загрубівша шкіра буде м'якою, ви легко зможете її забрати.

4. Зробіть волосся ароматним

Злегка бризніть парфумом на зубці гребінця. Розчешіть волосся від коренів до кінчиків. Тепер воно буде виділяти аромат парфумів на протязі усього дня: волосся відмінно тримає запахи.

5. Швидко змийте штучну засмагу

Іноді після застосування штучної засмаги шкіра світлішає нерівномірно, залишаються плями. Насипте трохи харчової соди на мочалку чи губку (краще мочалка з люфи) і злегка «відполіруйте» проблемні області, темні місця зникнуть.

6. Гребінець з лаком

Щоб зафіксувати волосся після того, як ви уклали їх феном, бризніть лаком на гребінець і швидко розчешіть волосся, від коренів і до кінчиків. Зачіска стане об'ємною, а волосся блискучим, але не буде зайвої жорсткості і ефекту зацементованого волосся, як якщо б ти бризкала лаком безпосередньо на волосся.

7. Вдосконалюємо лосьйон для тіла

Якщо ваша шкіра швидко висихає і лущиться, змішайте свій повсякденний лосьйон з невеликою кількістю олії для дітей, це дасть необхідне зволоження шкірі.

8. Запобіжіть появі сухих мозолів

Абрикосове масло, яке зазвичай продається в аптеках, здатне запобігти затвердінню свіжих мозолів: просто капніть на проблемну область і дочекайтеся, коли масло вбереться.

9. Ідеальна підводка для очей

Якщо підводка для очей обсипається і маститься, покладіть її в морозилку на 15 хвилин. Кінчик затвердіє, лінія буде тонше і рівніше.

10. Позбавтеся від прищів

Нанесіть на дрібний прищик з горошину зубну пасту і залиште на 15 хвилин, щоб паста його підсушила і ввібрала жир, забиваючий пори. Потім змийте.