Як вибрати ковдру з бамбука

Ковдру з наповнювачем з бамбука можна використовувати круглий рік, а не тільки як літню чи зимову. Вона може бути подвійною, полегшеною для літа.

Як вибрати ковдру з бамбука
Вибирати ковдру з бамбука легко і приємно, вона шовковиста на дотик, якщо тканина покриття зроблена також з бамбука. Можуть бути варіанти з додаванням льону, бавовни, віскози. Така м'яка поверхня відмінно підійде для чутливої шкіри. Для наповнювача використовують бамбукову віскозу або бамбуковий шовк. Щоб зробити ковдру дешевше, щоб надати їй додаткові властивості, наповнювач можуть зробити іншим за складом: бамбукове волокно 50% і поліефірне волокно, також 50%.

Розміри ковдр з бамбука стандартні, 140х205 односпальне, 172х205 двоспальне, і стандарт євро, 220х220. Щільність теж відрізняється, для зими - це 300г/ кв.м, для будь-якого сезону - 200 г/кв.м, і для літа - 100 г/кв. м. Якщо покриття ковдри зшите з бамбукової тканини, це дає їй перевагу, так як може використовуватися алергіками. Бамбук гіпоалергенний.

Доглядати за ковдрами з бамбука легко, особливих способів, як прати, не потрібно. Її можна класти в пральну машину, як і подушки. Вода повинна бути теплою, ні в якому разі не гарячою. Миючі засоби підійдуть самі звичайні, але переважно рідкі. Тривалий час контакту з водою краще не допускати, після прання ретельно виполоскати, обов'язково поставити на додаткове полоскання, потім розкласти на щось рівне, розправити і в такому положенні сушити.