Чому гель-лак може відлущуватися швидше, ніж повинен

За статистикою салонів краси, послуги нейл-майстрів є найбільш запитуваними з усіх.

Найчастіше, звичайно, надходять запити саме на манікюр з покриттям гель-лаком, але незважаючи на стійкість, навіть таке покриття може підвести — гель нерідко відлущується. Чому це відбувається, ми й вирішили з'ясувати, інформує Ukr.Media.

Матеріал не дуже гарної якості

Одна з популярних причин, чому гель-лак може відлущуватися, — якість матеріалу. Як відомо, майстри використовують декілька гель-лаків різних брендів. При цьому однакові на перший погляд засоби можуть кардинально відрізнятися за стійкістю. Цікавим є те, що чимало залежить від самих клієнтів — наскільки охайно вони носять покриття. Не варто дивуватися, якщо після активного прибирання ваш манікюр вже не виглядає таким свіжим, таке є цілком можливим.

Забагато шарів

На перший погляд, може здатися, що чим більше шарів використано під час нанесення покриття, тим довше протримається манікюр. Насправді, усе відбувається навпаки. Кілька шарів, найчастіше, тримаються на кілька днів менше. Уся річ у тім, що зчеплення між шарами набагато нижче, ніж між лаком і нігтьовою пластиною. Намагайтеся просити майстра підібрати гель-лак з високою пігментацією, щоб була можливість нанести лише один або два шари.

Погане знежирення

Напевно, кожна прихильниця гель-лаків знає, що перед покриттям необхідно провести якісне знежирення нігтьової пластини. Важливо пам'ятати — склад наноситься не на нігтьову пластину, а на серветку, за допомогою якої очищається ніготь. Звичайний ацетон у цьому випадку не підійде, необхідно скористатися спеціальною рідиною, проте деякі майстри хитрують і використовують саме ацетон, через що покриття починає сповзати.