Як швидко висушити лак на нігтях: корисні поради

Ти нафарбувалася, зробила укладку, прийняла душ, залишилося мало часу, але тут ти згадала, що манікюр виглядає не найкращим чином? Що можна зробити в короткі терміни? Як швидко висушити лак на нігтях?

Як швидко висушити лак на нігтях: корисні поради
Якщо катастрофічно не вистачає часу на те, щоб зробити повноцінний манікюр, можеш просто нанести один шар прозорого лаку і злегка підправити форму, щоб нігті виглядали більш доглянутими. Якщо лак десь стерся або сколовся, краще взагалі стерти його, ніж намагатися виправити становище. У поспіху можна зробити тільки гірше. До речі, старий або зіпсований лак може взагалі повністю не висохнути.

Отже, якщо ти вирішила по-швидкому нафарбувати нігті лаком, приготуй все необхідне для манікюру відразу, не то потім ризикуєш зіпсувати його.

Дізнайся хитрощі і нюанси про те, як швидко висушити лак на нігтях:

1. Використовуй фен або пістолет для обдування деталей. Ти повинна розуміти, що маленька відстань і гаряче повітря можуть перетворити гарний манікюр на щось жахливе, тому тримай прилади на відстані і вмикай низьку температуру.

2. Окропи нігті кулінарним спреєм. Це працює. Після того, як ти нанесла на нігті закріплювач, скропи їх кулінарним спреєм. За пару хвилин змий олію водою, тільки не три нігті руками.

3. Для того, щоб швидко висушити лак на нігтях, потрібно наносити тонкі шари лаку. Буде краще, якщо ти нафарбуєш нігті одним тонким шаром і приблизно через 3 хвилини ще одним. Такий трюк допоможе лаку висохнути швидше, ніж у тому випадку, якщо ти нанесеш один товстий шар.

4. Швидко висушити лак на нігтях допоможе використання покриття, що швидко висихає. Після нанесення кольорового лаку нанеси прозорий закріплювач. Корисно, що він допомагає не тільки швидко висушити лак на нігтях, але й довше протриматися.

5. Засунь руки в холодну крижану воду або в морозилку на пару-трійку хвилин. Низька температура дозволить лаку швидше схопитися і висохнути.