Як запобігти появі розтяжок

З проблемою розтяжок на тому чи іншому етапі життя стикається кожен. Різка зміна ваги, гормональні розлади, нарощування м'язової маси і вагітність - ось основні причини їх появи.

Як запобігти появі розтяжок
Активно використовуйте вітамін Е

Вітамін Е має оселитися на Вашій полиці у ванній. Втирайте його в шкіру 2 рази на тиждень для профілактики появи розтяжок. Якщо Ви вагітні, тоді втирайте засіб щодня.

Це не врятує від появи розтяжок, але допоможе уникнути некрасивих рубців. Як показує практика, у людей, які постійно застосовують вітамін Е, розтяжки швидше стають білими.

Замість звичного лосьйону для тіла використовуйте масло зародків пшениці.

Їжте білок

Білок - будівельний матеріал для колагену і еластину, які відповідають за еластичність шкіри. Чим менше білка в організмі, тим гірше розтягується, а значить виникає ризик появи стрий.

Регулярно їжте м'ясо, боби, молочні продукти. Якщо не виходить збалансувати харчування, введіть до раціону протеїнові коктейлі, щоб гарантовано отримувати денну норму білка (тільки, якщо Ви не вагітні).

Контрастний душ

Контрастний душ дуже позитивно впливає на еластичність шкіри, а значить, його потрібно ввести в програму догляду. Контрастний душ краще приймати вранці, роблячи по 10 сетів (цикл гаряча-холодна вода). Завжди закінчуйте процедуру гарячою водою, щоб судини залишилися в розширеному стані.

Висновок

Запобігти появі розтяжок неможливо. Однак нескладні маніпуляції допоможуть збільшити еластичність шкіри, а це в свою чергу зменшить їх прояв.