7 несподіваних причин появи зморшок

Велика частина зморшок викликаються сонцем, курінням і безжальним ходом часу. Але є і такі, про причини виникнення яких ми не здогадуємося.

7 несподіваних причин появи зморшок
Пиття через соломинку

Якщо ви п'єте напій через соломинку, то це, можливо, корисно для ваших зубів, але не дуже корисно для шкіри. Чим частіше ви стискаєте губи, тим вища ймовірність появи зморшок навколо рота.

Гарячі батареї

Абсолютно очевидна користь від гарячих батарей в квартирі, коли за вікнами мороз. Однак подібне пересушення повітря висушує шкіру, що призводить до передчасного старіння, появи зморшок біля очей і на обличчі.

Жувальна гумка

Безумовно, після прийому їжі жуйка дуже корисна, особливо, якщо у вас немає можливості почистити зуби. Однак під час жування збільшується м'язова активність щік. Це руйнує колаген шкіри, що викликає зморшки навколо губ і на щоках.

Відмова від сонцезахисних окулярів

Не вважайте виправданою відмову від сонцезахисних окулярів, якщо вам здається, що вони вам не йдуть. Адже під впливом яскравого сонця ви постійно щурите ока, що призводить до утворення характерних зморшок, званих пташиними лапками.

Дотики лиця руками

Ви часто тримаєте обличчя руками? Можливо, вам слід відмовитися від цієї звички, так як через неї на обличчі утворюються зморшки. Дана дія призводить до руйнування колагену і еластичності шкіри під тиском рук.

Сон на боці

Це хороша поза для сну тим, хто страждає від болі в спині. Але в іншому тривале перебування на тому або іншому боці під час сну призводить до появи зморшок. Особливо часто вони виникають у жінок між грудьми.

Вживання великої кількості рафінованого цукру

Рафінований цукор не просто шкідливий для здоров'я, він шкідливий і для вашої шкіри. Цей продукт викликає глюкурування- процес, при якому в організмі накопичується надмірна кількість цукру, що веде до порушення нормальної діяльності клітин, так як молекули цукру об'єднуються разом з білковими молекулами для створення продуктів, які є шкідливими для організму. Вони відомі як кінцеві продукти глюкурування. Ці продукти впливають на колаген і еластин, що викликає їх руйнування і формування зморшок.