Як почати свій день добре: 7 простих способів

Як ранок почнеш - так і день проведеш. Це не народна мудрість, але ми віримо, що в цьому постулаті криється істина. Ми підготували для тебе кілька лайфхаків, які неодмінно зададуть правильного тону твоєму дню.

Як почати свій день добре: 7 простих способів
1. Якщо ти ще не знайшла ідеальний спосіб розбудити свій організм зранку, тоді ми підкажемо як це краще зробити. Стакан води кімнатної температури зі скибочкою лимона забезпечить легке пробудження, наситить вітамінами і мінералами, а також допоможе відновити кислотно-лужний баланс, завдяки чому можна позбутися навіть зайвих кілограм. Корисні речовини такого напою заслуговують окремої статті.

2. Легка розминка, асана «собака мордою вниз», присідання, рахуються навіть випади по квартирі, поки ти йдеш з кімнати в кухню, щоб поставити чайник. Користь зарядки очевидна, але нагадаємо, що так ти не тільки швидше прокинешся, а будеш сповнена сил і енергії.

3. Фреш або смузі - це не так складно і довго, як може здатися на перший погляд. Крім того, смузі корисні для здоров'я і фігури, з їх допомогою можна навіть усунути нудоту, поліпшити травлення, втамувати голод і просто збадьоритися.

4. Гарна музика допоможе прокинутися і налаштуватися на правильний лад. Це може бути класика або сучасна музика, абсолютно не важливо. Головне, щоб вона в тебе викликала приємні асоціації і позитивні емоції. Наприклад, у тебе може бути плей-лист, який супроводжує тебе в подорожах, тоді ти точно забезпечиш собі гарний настрій на весь день.

5. Продумай і запиши план на день. По-перше, це заощадить тобі час протягом дня, а по-друге, тебе не буде турбувати відчуття, що ти забула щось зробити: відправити важливий лист, замовити крем для обличчя, привітати колегу з днем ​​народження, що завгодно. Коли будеш викреслювати зі списку пункт за пунктом, з'явиться відчуття важливості і гордості, що ти, скільки всього встигла і всього-то за один день.

6. Думай позитивно. Думки про майбутню відпустку, перше побачення, дітей, улюблену роботу, бажану посаду - все, що може викликати посмішку на обличчі і метелики в голові.

7. Придумай собі ранковий ритуал, який будеш виконувати регулярно. Наприклад, можна повторювати афірмації, виписувати свої думки на аркуш паперу, міняти маршрут на роботу, читати книги вранці або просто мріяти. Нехай твоя фантазія не знає меж.