Навіщо пити воду з лимоном вранці

Щоб налаштувати організм на продуктивний робочий день, дуже важливо виробити правильні ранкові звички. І це точно не 2 чашки кави і перегляд новин в соціальних мережах. Відмінним прикладом таких звичок є зарядка, невелика дихальна гімнастика і склянка теплої води з лимоном. Від цього, здавалося б, простого ритуалу, прокидається і мозок, і травна система. А ще вода з лимоном надає корисну дію на весь організм.

Навіщо пити воду з лимоном вранці
На імунну систему

У лимонах міститься велика кількість вітаміну C та калію. Вітамін С допомагає організму протистояти простудним захворюванням, а калій стимулює діяльність мозку, нервову систему, а також нормалізує кров'яний тиск.

На травлення

Тепла вода стимулює діяльність шлунково-кишкового тракту, а особливо - перистальтику, хвиль скорочень м'язів шлунка і кишечника, що переміщують по них їжу і виводять відходи життєдіяльності. До того ж лимони багаті вітамінами і мінералами, що допомагають знизити рівень токсинів в травній системі. Після склянки води з лимоном ваш шлунок із задоволенням сприйме і сніданок, і чашку кави.

На водний баланс

Склянка води допомагає почати день з прийому потрібної кількості рідини, що запобігає обезводненню організму і бореться з втомою надниркових залоз. Коли тілу не вистачає води, воно не може виконувати свої функції належним чином. Це веде до накопичення токсинів, стресу, запорів і т. д.. Наднирники - це дві невеликі залози, які разом з щитовидною залозою наповнюють організм енергією, також вони виділяють важливі гормони, що включають альдостерон. Альдостерон - гормон, який регулює вміст води в організмі, а також концентрацію певних мінералів, він допомагає уникати зневодненню.

На нирки

Лимонний сік допомагає вимивати з організму токсини та інші шкідливі речовини за допомогою збільшення вироблення сечі в організмі. А більш ефективне виведення токсинів дозволяє зберегти здоров'я сечовивідної системи.

На кислотно-лужний баланс

Незважаючи на очевидну кислоту, лимони є лужною їжею. Лимонна кислота, засвоєна нашим тілом, не підвищує кислотність всередині організму, тому, потрапляючи всередину організму, лимони стають лужними. Підтримка кислотно-лужного балансу в нормі є профілактикою багатьох хвороб, наприклад інфекційних і онкологічних.

На зайву вагу

Лимони багаті волокнами пектину, зменшують відчуття голоду. Дослідження також доводять, що люди, що зробили свій раціон більш лужним, швидше скидають зайву вагу. Крім того, тут спрацьовує психологічний фактор. Якщо ви почали день з здорових звичок, то не хочеться порушувати цю гармонію шкідливим фаст-фудом.

На шкіру

Вітамін С допомагає організму розгладжувати зморшки і позбавлятися від гіперпігментації. До того ж тепла вода з лимоном очищає кров від токсинів, що, в свою чергу сприяє гарному зовнішньому вигляду шкіри.

Спробуйте протягом місяця починати свій день з цього напою натщесерце, і ви помітите позитивні зміни не тільки в самопочутті, але і в зовнішньому вигляді. А, як відомо, здорові звички додають нам бадьорості, енергії і сил для нових звершень!