Передчасне старіння шкіри: 7 речей, яких потрібно уникати

Щоб уникнути появи передчасних зморшок і поліпшити стан шкіри, потрібно дотримуватися кількох простих правил, вважають лікарі.

Вони розповіли, чого слід уникати, щоб продовжити молодість.

Сонце

На думку дерматологів, сонячне світло-це головна причина старіння, пише Eat This, Not That! Сонячне світло провокує появу зморшок, плям, розширення капілярів і рак шкіри. Тому потрібно щодня наносити на обличчя сонцезахисний крем з SPF 30. Краще вибирати продукцію, в складі якої є титан або цинк.

Куріння

Куріння може вплинути на здоров’я різними способами, включаючи передчасне старіння. Багато хімічних речовин в тютюні розщеплюють колаген і еластин в шкірі, що робить її обвислою. Куріння також знижує приплив крові до шкіри, тому вони не отримує достатньо поживних речовин.

Зневоднення

Збереження гідратації має вирішальне значення не тільки для м’язів, суглобів і органів, але і для шкіри. Недостатнє споживання води збільшує ризики запальних захворювань, таких як екзема, псоріаз і себорейний дерматит. Також зневоднення робить зморшки більш помітними.

Активна міміка

За даними Американської академії дерматологічної асоціації, повторювані вирази обличчя можуть призвести до старіння. Фахівці відзначають, що зморшки з’являються при постійному скороченні одних і тих же основних м’язів обличчя. Один з найпоширеніших прикладів таких скорочень – коли людина примружується на сонці.

Алкоголь

Алкогольні напої шкідливі для всього організму, в тому числі і для шкіри. Спиртне зневоднює шкіру, що може привести до передчасного старіння.

Сидячий спосіб життя

Вправи корисні не тільки для тіла, але і для шкіри. Існують наукові докази того, що помірна фізична активність перешкоджає старінню. Такі вправи покращують кровообіг і зміцнюють імунну систему.

Поганий догляд

Правильний догляд за шкірою має вирішальне значення з точки зору захисту від старіння. Дерматологи рекомендують акуратно очищати шкіру два рази в день, після чого наносити зволожуючий крем.

LadyHealth