Причини появи передчасних зморшок: 8 несподіваних помилок

Жінки завжди хвилюються через свій зовнішній вигляд, а тим більше, багато часу приділяють шкірі обличчя. Якщо десь побачать маленьку зморшку, то починають панікувати, що "старість вже стукає у двері". Це дуже поширена думка, яка правдиво лише наполовину.

Причини появи передчасних зморшок: 8 несподіваних помилок
Умиваєшся дуже холодною або дуже гарячою водою

Це помилка номер один, яку допускають більшість навіть "найграмотніших" дівчат. Температура води для щоденного вмивання повинна бути кімнатної температури, 23-24 градуси, але ніяк не крижаною або гарячою. Іноді ти можеш протерти під очима кубиком косметичного льоду, але для повсякденного догляду спосіб "заморозки" ніяк не підходить - шкіра від цього страждає. Те ж саме стосується і гарячої води - вона пошкоджує і сушить, викликаючи появу зморшок.

Не використовуєш спеціальний демакіяж для очей

На більшості гелів і пінок, призначених виключно для вмивання обличчя, написано: "Уникати області навколо очей". Це інформація дійсно корисна і не призначена для того, щоб її ігнорувати! Шкіра всього обличчя і ніжна шкіра навколо очей потребують різного догляду, тому залишки косметики на повіках знімай або спеціальною пінкою, або двофазними засобами на масляній основі.

Наносиш під очі звичайний крем для обличчя

Така ж історія, як із демакіяжом - у твоїх прекрасних очей повинна бути своя косметика. Вони це заслужили! Крем для лиця, яким би він не був якісним і дорогим, потрібно наносити, уникаючи горезвісної "зони навколо очей".

Забуваєш про зволоження

Одна з причин появи зморшок - сухість. Добре зволожена шкіра довше залишається гладкою, а для шкіри навколо очей це найбільш актуально - в цій області практично немає м'язів і підшкірного жиру, саме тому вона схильна до сухості. Догляд повинен відбуватися двічі на день - вранці, перед нанесенням макіяжу, і ввечері - після вмивання.

Наносиш крем неправильними рухами

Запам'ятай, що крем навколо очей потрібно наносити легкими, ні в якому разі не розтягуючими рухами, "по кісточці" - ти легко можеш намацати її кінчиками пальців. Щовечора роби мікромасаж дрібними постукуваннями - від внутрішнього куточка до зовнішнього по верхній зоні навколо ока, від зовнішнього до внутрішнього - по нижній. Ці прості дії посилять циркуляцію крові і зроблять шкіру більш пружною.

Не носиш сонцезахисні окуляри

Вийшла з дому без сонцезахисних окулярів і весь день примружуєшся через яскраві промені? Вітаємо! Коли ти замружуєшся, твоя шкіра постійно перебуває в "зім'ятому" стані - звідси і всі проблеми зі зморшками. Завжди май при собі сонцезахисні окуляри, і бажано, щоб їх скла мали УФ-фільтр.

Не носиш окуляри з діоптріями

Якщо у тебе впав зір, дуже важливо підібрати окуляри або контактні лінзи, в яких ти не будеш мимоволі примружуватися, щоб щось роздивитися. Найчастіше мімічні зморшки з'являються саме через неправильно підібрані діоптрії, так що раз на рік відвідуй окуліста і при необхідності корегуй їх.

Лягаєш спати в косметиці

Ну, тут взагалі "no comments". Ми довго думали чи додавати цей очевидний пункт в наш список помилок: зрештою, кожна дівчина чула про те, що спати в косметиці ні в якому разі не можна. І все-таки вирішили нагадати тобі ще раз - обсиплені тіні, розмазана туш і залишки підводки, в яких ти провела ніч, згубно діють на шкіру навколо очей. Це найвірніший спосіб до 35 років вже почати мріяти про блефаропластику. Тому завжди умивайся, навіть якщо ледве стоїш на ногах від втоми або шампанського!