Доктор розвінчав найпопулярніші міфи пластичної хірургії

Відомий пластичний хірург Дмитро Слоссер розповів про міфи, які йому доводиться регулярно спростовувати у своїй професійній діяльності.

Доктор розвінчав найпопулярніші міфи пластичної хірургії
Міф 1: Не можна робити операцію на грудях до народження дитини

Є різні техніки збільшення грудей, при яких ми можемо гарантувати, що з грудним вигодовуванням проблем не буде. Все залежить від форми доступу до молочній залозі. Якщо доступ йде через сосок або ареолу, на чому наполягають багато, ризик пошкодження часточок молочної залози збільшується. Якщо доступ йде по складці під грудьми, то проблем не виникає. Від себе можу додати, що, з точки зору медицини, більш виправдані операції по збільшенню грудей після пологів і годування.

Міф 2: Краще збільшувати груди за допомогою власних жирових клітин, а не з допомогою імплантатів

У мене була навіть професійна полеміка з лікарем, який пропонує послуги по збільшенню грудей власними жировими клітинами. Я намагаюся відмовляти своїх пацієнтів від таких експериментів. На сьогоднішній день збільшення грудей за допомогою імплантатів - найкращий варіант. Жодних гелів і жирових клітин не потрібно. Це може зашкодити діагностиці серйозних захворювань. Таких, як рак грудей, приміром.

Міф 3: Ніс з віком подовжується

Якщо правильно говорити, то він не подовжується, а опускається. Гравітаційну силу ніхто не відміняв, тому його подовження відбувається за рахунок опущення кінчика носа. Так, такі процеси є. Правильно проведена ринопластика може закріпити кінчик носа і запобігти цьому процесу. Деякі хірурги, особливо на заході користуються цим і доповнюють ефект вікових операцій ринопластикою, тобто підтягують кінчик носа до верху.

Міф 4: Форму носа можна змінити за допомогою гімнастики

Є йога для лиця, яка дійсно покращує кровообіг, але гімнастику для носа я собі навіть уявити не можу.

Міф 5: Після збільшення губ гіалуроновою кислотою не можна відвідувати солярій

Можу сказати, що ніяка сонячна радіація та інсоляція на поведінку гіалуронової кислоти не впливає і форму губ це змінити не може.

Міф 6: Операція по зміні форми вух впливає на якість слуху

Серйозно на слух пластику вух вплинути не може. На уловлювання звуків - можливо, але ці зміни настільки мінімальні, що зовсім непомітні.