Дієтолог розповіла, чи безпечно купувати вершкове масло нижче 82,5% жирності

Вершкове масло — продукт, без якого не може обійтися на кухні не одна домогосподарка. Саме тому навколо цього продукту сформовано так багато міфів про корисність, шкоду. Найголовніший міф стосується того, що вершкове масло нижче 82,5% несправжнє.

Дієтолог зазначила, що на тему жирності дискусії не припиняються і кожен, хто вступає в полеміку по-своєму має рацію. Не правий лише той, хто розповідає про те, що вершкове масло нижче 82,5% жирності – це підробка. Насправді, це не так.  Світлана Нікітчук зазначає, і 82,5, і 73%, і 72,5% — це відсоток вмісту високожирових вершків. Коли на упаковці вказують нижчий відсоток, це говорить про наявність вологи, а не про те, що в маслі є якісь шкідливі речовини. 

Також дієтолог розвінчала міф про те, що жарка на вершковому маслі найкорисніша і найбезпечніша для організму. Світлана Нікітчук зазначає, що смажити на вершковому маслі не рекомендується, а все тому що білки та цукру, що містять цей продукт при збільшенні температури, починають погорати внаслідок чого утворюються канцерогени. На думку дієтолога, це і є та сама єдина шкідливість від масла, про яку часто можна почути.

Нікітчук зазначила, що не потрібно також вірити тим, хто розповідає, що вершкове масло – це холестерин. Вершкове масло – це, в першу чергу, вітамін А, який допомагає нашій шкірі та волоссю бути здоровим.