Ці 7 речей допоможуть убезпечити вашу домівку від негативу

Деякі речі здатні нівелювати вплив негативу на вашу домівку.

Ми склали список корисних речей, які допоможуть убезпечити вашу домівку від негативу.

Акваріум

Фахівці фен-шуй, стародавнього східного вчення про взаємодію енергій 5 стихій, радять додати у своє життя якомога більше елемента Води. Вода — це ресурси, любов, здоров'я. Стихія води здатна стримувати стихію Вогню (хвороби, розбрати) і послаблювати стихію Металу (серйозні конфлікти, нещасні випадки). Тому більш ніж розумно буде зараз завести акваріум з 6 рибками, який потрібно буде поставити на півночі житла (саме у такому варіанті спрацює не лише ваш захист, але і кар'єра почне зростати, і цього року саме на півночі діє зірка "Небесних покровителів" під номером 6), інформує Ukr.Media.

Ваза з синього скла

Не хочете возитися з рибками? Акваріум можна замінити на вазу з синього скла з черепашками. Окрему увагу корисно приділити ванній кімнаті: дайте волю фантазії під час її оновлення і створіть власну Атлантиду або царство русалок! Сюди варто додати аксесуари у вигляді рибок, морських раковин і перлин, а рушники та аксесуари підбирати у "водних" тонах — від ніжно-блакитного до темно-синього і смарагдово-зеленого.

Червоні предмети інтер'єру у невеликій кількості

А ось червоним кольором, хоч багато людей й полюбляють його, краще не захоплюватися в інтер'єрі. Річ у тім, що він провокує конфлікти і розбіжності, тому під час оформлення того чи іншого приміщення у червоних тонах треба діяти вкрай обережно. Їх найкраще використовувати у вітальні, де накопичується енергія життя, і у невеликих кількостях. Дуже стильно і яскраво виглядатимуть окремі червоні акценти на зразок подушок, ваз або свічок — крім естетичної функції, вони ще й залучать сприятливу енергію і позитивні зміни у житті.

Рослини

До речі, символ поточного року Бик полюбляє зелень, тоді чому б не наповнити будинок квітами і рослинами? До того ж, згідно з методикою фен-шуй, правильно підібрані зелені насадження здатні значно поліпшити енергетику домівки, дати його мешканцям необхідні сили у вирішенні різноманітних питань.

Увага! Йдеться виключно про живі або свіжозрізані квіти. Штучні і засушені квіти, згідно з фен-шуй, вкрай небажані у інтер'єрі, оскільки несуть у собі мертве енергетичне поле.

Фаворитами цього року є грошове дерево, яке допомагає зростанню матеріального достатку, добробуту родини, і лілії — символ багатства і достатку. Доречними будуть і лимонне або апельсинове дерева, що виганяють хвороби, допомагають тим, хто одужує, і відновлюють сили.

Мінерали

Ну а тим, хто опинився на роздоріжжі і не знає, куди рухатися далі, можна придбати такий мінерал, як рожевий кварц, що відповідає за успіх усіх починань і згладжує гострі кути у вигляді тривоги, злості і нерозуміння. Якщо поставити його на сході вітальні, він до того ж принесе підвищення доходів. А ближче до передпокою треба поставити чорний агат, який вбереже від зовнішніх небажаних вторгнень і збереже спокій у домівці.

Золотий гарбуз

Якщо ви хочете удачі і грошей, гарна ідея — розташувати на тумбочці у спальні золотий гарбуз. Також це захистить вас від хвороб і збереже відмінний настрій. Звичайний гарбуз можна пофарбувати у золотий колір за допомогою балончика.

Чистота

Обов'язково слід позбутися від бруду, безладу і недоглянутості, а також наявності непотрібних речей, особливо побутового характеру. Тому найближчим часом рекомендується позбутися від старих і поламаних речей, одягу та взуття, непрочитаних книг, газет і журналів — усього, що не знайшло застосування протягом календарного року з моменту придбання. Усе поламане, порване, немите неминуче "витягує" з вас позитивну енергію. Ця інформація стовідсотково стосується і тріщин у стінах, стелі, на посуді. Тріщини у будинку слід терміново закласти, а пошкоджені чашки і тарілки викинути — і чим швидше, тим краще! А після "прощання" з усім непотрібним і зіпсованим, можна взятися за прибирання і очистити простір та життя від сміття, бруду і негативної енергії. Тоді звільнене місце заповнить енергетика зі знаком плюс і принесе домівці благополуччя та спокій, а його мешканцям — натхнення, творчі сили і удачу!