Чоловік і дружина розлучаються через будильник за три місяці після весілля: що сталося

Між ними накопичилося так багато образ, що простий будильник перетворився на "каталізатор бомби".

36-річний чоловік і 31-річна жінка вирішили розлучатися за три місяці після весілля. Приводом для грандіозного скандалу став звичайний будильник, який чотири рази продзвенів в їхній спальні вранці.

Історією про це жінка поділилася на Reddit. Вона розповіла, що до весілля зустрічалася з чоловіком близько п'яти років. Все було добре, але заради коханого вона наважилася на переїзд до Техасу з Каліфорнії.

Це далося їй непросто, через життя в іншому штаті жінка почала злитися і нерідко розуміла, що могла зробити помилку. 

Вона не приховувала свого розчарування, але намагалася не "пиляти" чоловіка, адже він не міг переїхати через роботу. Однак часом жінка усе ж зривалася на чоловіка, тому що їй було прикро. А нещодавно рівень напруги виріс до межі.

"Бувають дні, коли я просто у нестямі від люті. Сьогодні вранці звичка мого чоловіка чотири рази перемикати будильник мене розбудила. Ситуація дійшла до того, що мій чоловік вигукнув:

"Добре, тоді йди! Мені набридло, що ти прикидаєшся, що хочеш бути тут, ти ніколи не хотіла бути тут. Тож просто йди. Не повертайся після Дня Подяки!". На що я нерозумно відповіла:

"Тоді, я думаю, вам слід знайти адвоката для розлучення, тому що життя на відстані - це не шлюб". І з тих пір ми не сказали один одному жодного слова", - зізналася жінка.

Вона не знає, як вчинити. На думку жінки, розлучення через будильник - не найкраще рішення проблеми. Тому вона визнає, що просто затаїла образу на чоловіка і зірвалася через дрібниці. 

Думка мережі

Коментатори радять жінці не поспішати з розлученням, а спробувати вирішити проблему відвертим діалогом. Також користувачі пишуть:

  • "Ваші проблеми посилюються, ви не розумієте один одного. Напевно були якісь "дзвіночки" і до того, як ви вийшли з себе через будильник? Сходіть на консультацію з питань шлюбу, щоб розібратися в усіх цих питаннях"
  • "Ніколи не згадуйте про розлучення, якщо ви дійсно не хочете довести його до кінця. Дуже погано так погрожувати своєму чоловікові. Зачекайте, поки все охолоне, і спробуйте поговорити"
  • "Ви хочете залишитися в шлюбі? А він? Якщо так, то вибачтесь і скажіть, що хочете бути з ним, і запитайте, чи можете ви знайти умови життя, які підходять для вас обох".

Нагадаємо, раніше на Reddit з'явився "крик душі" від жінки, яка дізналася про брехню свого чоловіка і це зруйнувало її життя.