"Копія батька": 28-річна Анна Кошмал зі "Сватів" показала фото своїх батька та сина

Відома актриса театру і кіно Анна Кошмал привітала усіх з Великоднем та показала, як вона провела цей святковий день.

Талановита акторка Анна Кошмал, яка зіграла одну з головних ролей у останніх сезонах славнозвісного серіалу «Сватів», активно ділиться особистим життям у соцмережах.

Анна відсвяткувала Великдень традиційним для неї шляхом: разом зі своїм 4-річним сином Михайликом та рідним батьком. В Інстаграм зірка низки відомих українських серіалів «Село на мільйон», «Слуга народу», «Папік» та «Будиночок на щастя» розповіла про їхню сімейну традицію.

Анна Кошмал розповіла, що її батько, Сергій Кошмал, на кожне свято залишає у лісі подарунки для маленького онука, і каже, що це подарунки від зайчика.

Також Анна поділилася на власній сторінці в Інстаграм фотографіями з підрослим синочком Мишком. На одному зі знімків позував і Сергій. У підписі Анна подякувала ЗСУ за можливість бути на Великдень поряд зі своїми рідними.

Раніше ми писали про те, що Анна виставляла звабливі фото у сукні-сітці, яка красиво підкреслювала тендітну фігуру жінки. Як відомо, Анна має таку струнку фігуру завдяки тому, що є веганом вже більше 10 років.

Красуня зараз зосереджена на роботі, вона весь час подорожує Україною з гастролями. Хоча і повномасштабне вторгнення росії в Україну суттєво вплинуло на сферу культури, театр продовжує тішити істинних поціновувачів мистетцва різними постановками за вигідними цінами, повідомляє Клатч.