Що таке рідкий вібратор і які вони бувають

Сексуальне бажання не виникає за помахом чарівної палички. Чи все-таки виникає? Секс-індустрія розробила вже багато пристосувань і засобів для того, щоб партнери могли отримувати більше задоволення від інтимних стосунків. І ось ще одна новинка - рідкий вібратор - лубрикант, який стимулює збудження і допомагає досягти феєричної кульмінації. Рідкі вібратори привнесуть у ваше інтимне життя нові фарби, яскраві відчуття і море задоволення.

Що таке рідкий вібратор і як він працює

Рідкий вібратор відрізняється від звичайного вібратора насамперед тим, що не належить до іграшок для сексу. Це змазка, яка, як і лубрикант, може бути у вигляді гелю або крему, і призначена для стимуляції ерогенних зон, тобто для збудження. Її також можна використовувати разом з еротичними іграшками.

Ефект вібрації з'являється від того, що під час впливу змазки в статевих органах посилюється кровообіг. Одночасно з вібрацією виникає відчуття тепла, легкого поколювання, посилюється збудження.

Навіщо потрібен рідкий збуджуючий гель з вібрацією

Рідкий вібратор призначений не для розваги, а для стимуляції, збудження. Його переваги:

 • допомагає налаштуватися на секс, збуджує, коли партнер не може розслабитися після важкого дня;
 • допомагає досягти оргазму людям, які мають із цим складнощі;
 • посилює оргазм;
 • урізноманітнює інтимне життя (збудлива змазка з вібрацією допомагає випробувати нові, незвично яскраві відчуття).

Як працює рідкий вібратор

Вібрація - дуже потужний ефект. Його викликають рослинні речовини, ментол та інші компоненти, які містить змазка для збудження.

Після нанесення засобу на тіло ефект проявляється вже через 10-20 секунд. Швидкість появи вібрації залежить від індивідуальної сприйнятливості, як і тривалість дії збудливої змазки. У середньому ефект може зберігатися від 10 хвилин до півгодини.

Кому не можна використовувати лубрикант для збудження

В інтимних стосунках потрібно завжди пам'ятати про безпеку. Не можна використовувати збуджувальні лубриканти, якщо є такі протипоказання:

 • подряпини, ранки в інтимній зоні;
 • інфекційні захворювання статевих органів;
 • венеричні захворювання;
 • дерматологічні захворювання;
 • алергія на компоненти змазки.

Як користуватися змазкою з ефектом вібрації

Збуджувальний засіб одночасно є і підсилювачем оргазму, підходить партнерам будь-якої статі. Його можна наносити на головку члена, на клітор, на малі статеві губи. За допомогою збудливого лубриканта можна стимулювати не тільки статеві органи, а й інші ерогенні зони, чутливість яких ви хочете посилити - анус, соски. Його застосовують під час орального сексу.

Під час використання змазки потрібно дотримуватися дозування. Гель для збудження витрачається дуже економно - достатньо 1-2 крапель для отримання бажаного ефекту. Найкраще нанести лубрикант на кінчики пальців, щоб потім було зручно його наносити на ерогенні зони. Виробник рекомендує втирати засіб легкими масажними рухами.

Як вибрати рідкий вібратор

Великий вибір рідких вібраторів за посиланням: https://e-sex-shop.com.ua/lubrykanty-ta-zmazky/ridki-vibratory

Рідкі вібратори відрізняються за складом і призначенням. Залежно від того, як ви плануєте використовувати змазку і якого ефекту хочете досягти, можна вибрати:

 • простий гель-лубрикант з ефектом вібрації;
 • збудливу змазку із зігрівальним ефектом;
 • змазку з інтенсивним ефектом пульсації, яка стимулює сильні відчуття і підсилює оргазм;
 • рідкий вібратор для орального сексу - різні варіанти приємних ароматів і смаків.
 • великий