Кращі секс-пози, які принесуть справжнє задоволення

Сексуальне задоволення пари залежить від обраної нею пози. Кожен має свої переваги, і вони можуть досить відрізнятися. Але є і такі секс-пози, які підійдуть кожній парі. Розповімо про кращі з них, що допоможуть вам отримати насолоду і розкритися по-новому.

Місіонерська

З її допомогою відбувається повне зближення партнерів. Жінка лежить на спині, чоловік зверху. Вона залежить лише від нього, а він контролює весь процес, включаючи частоту і глибину проникнення. Недарма така поза для сексу сильно подобається чоловікам, так як вони стають справжніми володарями, від них залежить весь процес. А жінка може розслабитися і довіритися партнеру. Для обох – це неймовірна близькість і зоровий контакт.

Доггі-стайл

Великий відсоток чоловіків вибирає саме цю секс-позу. Подобається вона і жінкам. Партнерка стоїть на четвереньках, а партнер ззаду неї, стоїть на колінах. Він відчуває себе домінуючим, контролюючим кожен рух. Жінка ж отримує максимальні відчуття, так як проникнення будуть ще глибше. Варіацій таких поз багато – жінка може прилягти на подушку, стати колінами на підлогу і покласти тулуб на край ліжка або повністю лягти на ліжко, отримуючи задоволення.

Вершниця

У цій позі домінувати буде жінка, а чоловік віддасть їй повний контроль над своїм тілом і буде максимально розслабленим. Така сексуальна поза подобається багатьом парам, які хочуть привнести в своє життя яскраві фарби і емоції. Ви можете вибрати і варіації, наприклад, сівши спиною до партнера.

Ложки

Це поза, коли під час сексу чоловік і жінка лежать на боці. Партнерка може бути не тільки спиною, але і лицем до партнера. Секс-поза комфортна і стимулююча для обох, а ще дозволяє пестити один одного.

69

Популярна поза в сексі у багатьох партнерів, яка ідеально підходить для оральних ласк. Ви можете удвох лежати на ліжку. Або один партнер може перебувати зверху. Головне, щоб кожному з вас було зручно. Така сексуальна поза дозволяє отримати одночасний оргазм.

joy-pup