Як правильно визначити розмір грудей?

Часто продавці в магазинах жіночої білизни чують прохання дівчат "Підкажіть, який у мене розмір грудей?" Досвідчені продавці, звичайно, можуть визначити ваш розмір "на око", але сподіватися тільки на них не варто. Купуючи білизну, жінки витрачають багато часу не тільки на підбір білизни правильного крою, але і на обчислення потрібного розміру. А так як грамотно підібраний розмір бюстгальтера допоможе зберегти здоров'я, слід точно знати свій розмір грудей. В цьому ми вам допоможемо.

Як  правильно визначити розмір грудей?
Як визначити розмір

В першу чергу, потрібно пам'ятати, що існують різні варіанти позначення розміру грудей (літерні, цифрові), це залежить від країни-виробника білизни.

Отже, перейдемо до вимірів.

Визначаємо розмір під грудьми. Візьміть сантиметр і виміряйте обхват під грудьми, сантиметр повинен щільно прилягати до тіла. Тепер потрібно усереднити вийшовший обсяг, тобто якщо ваш обхват склав:

67-72 см - пишіть 70;
73-77 см - пишіть 75;
78-82 см - пишіть 80;
83-87 см - пишіть 85;
88-92 см - пишіть 90;
93-97 см - пишіть 95;
98-102 см - пишіть 100;

За таким же принципом рахується і максимальний розмір під грудьми.

Визначаємо обхват грудей.

Встановлюємо розмір грудей по найбільш виступаючим точкам. Іноді можна заміряти цю величину в найбільш комфортному бюстгальтері без поролону. Після вимірювання, обчисліть різницю між обхватом під грудьми і обхватом грудей. Використовуючи отриману різницю, шукаємо розмір в таблиці:

Різниця між обхватом під грудьми і обхватом по виступаючим точкам

Розмір
(повнота чашечки)
10-12 см 0 (АА )
12-13 см 1 ( А )
13-15 см 2 ( В )
15-17 см 3 ( С )
18-20 см 4 ( D )
20-22 см 5 ( DD )
23-25 см 6 ( Е )
26-28 см 6+ ( F )

На виробах часто вказують середній об'єм під грудьми і розмір (повнота чашечки).

На товарах європейського виробництва розміри вказуються по-іншому. Тому й розмір грудей потрібно визначати іншим способом. Європейські виробники нижньої білизни встановлюють розмір практично також, як і в попередньому способі, тільки не усереднюють об'єм під грудьми. Після всіх вимірювань, також вважаємо різницю між показниками і ділимо її на 6. Цифра, яку ви отримаєте шляхом простих обчислень і буде розміром грудей.

Як бачите, визначити розмір грудей зовсім не складно, і витрачені на дану операцію зусилля принесуть вам тільки користь.