5 головних модних помилок, яких слід уникати

Бездоганний стиль - важка праця, до реалізації якої навіть найзірковіші модниці підходять не поодинці. У той час як у селебріті є ціла команда стилістів, яка допомагає виглядати ідеально і не допускає модних промахів, нам залишається покладатися на модні поради фешн-видань і блогів. Модні помилки допускати дуже легко, якщо не знати основних правил підбору базового гардеробу.

5 головних модних помилок, яких слід уникати
1. Неправильно підібрана білизна

Ваш образ починається з білизни - основи і базису. Неправильно підібрана білизна може зіпсувати навіть найідеальнішу фігуру. Ліфчик, що не тримає форму (для дівчат з великим бюстом) або без пуш-апу (для модниць з маленькими грудьми), позбавить вас спокусливих форм. Лінії нижньої білизни, що врізаються в шкіру, одразу стануть видні під облягаючою спідницею або брюками. І звичайно ж будь- яке вечірнє вбрання по фігурі вимагає коригуючої білизни, щоб вашу струнку талію не прикрашали рельєфності з боків.

2. Одяг не по сезону

Знання про сезонні кольори і фактури дуже цінне. Залиште квіткові мотиви і струмливі тканини для теплого сезону. Не варто надягати мереживну легку спідницю під зимові чоботи, навіть якщо ваша мета - зимовий бохо-лук. Насичені кольори, чорний, сірий, синій, оксамит і вельвет підійдуть для осінніх і зимових образів, у той час як білий шифон - ідеальний для літнього образу.

3. Невміння підбирати аксесуари

Істина стара як світ - будь- який лук можна зробити неповторним завдяки аксесуарам. Навіть монохромний чорний образ може стати яскравим завдяки прикрасам контрастних кольорів. Багато хто нехтує цим правилом. У той же час деякі дівчата примудряються зловживати аксесуарами. Зберігайте баланс у підборі прикрас: одягаючи масивні сережки, відмовтеся від ланцюжків і намиста. Масивні браслети і кільця означають, що сережки у даному луці недоречні.

4. Неправильний розмір одягу

Мода на oversize призвела до цілого ряду помилок з підбору гадеробу. Дуже часто дівчата приймають за норму безрозмірний мішкуватий светр або об'ємне пальто-кокон до підлоги. Не забувайте, що навіть у oversize-речі є свій розмір, якого слід дотримуватися. Так само не варто думати, що обтисла сукня або топ зроблять вас худенькою. Одяг правильного розміру повинен підкреслювати ваші форми і приховувати проблемні місця.

5. Одяг, в якому ви не відчуваєте себе впевнено

Виглядати добре - значить почувати себе впевнено. Навіть наймодніші туфлі не приховають невпевнену і незграбну ходу. Підбирайте одяг, який відповідає вашому стилю. Якщо річ викликає дискомфорт - підберіть щось, щоб насамперед сподобається тобі, а не іншим.