Жіночі груди можуть зменшуватися через їжу

Розігріта їжа зменшує розміри жіночих грудей. До такого висновку прийшли дослідники з Швеції, провівши відповідний експеримент.

Жіночі груди можуть зменшуватися через їжу
Шведські вчені провели дослідження, в якому взяли участь 74 дівчини у віці від 20 до 28 років. Дівчат розділили на три групи: у першій групі ласували тільки свіжими продуктами; у другій групі їли тільки розігріту їжу (її розігрівали відразу після того, як вона охолола); учасниці третьої групи харчувалися їжею через 8-12 годин після її приготування. Цей експеримент тривав рік, протягом якого дівчата кожен місяць записували свої тілесні обсяги: грудей, талії і стегон.

Після закінчення 12 місяців усі дані були зібрані і проаналізовані. Виявилося, що представниці другої групи (ті, хто розігрівали їжу незабаром після того, як вона холола) схудли в області грудей на один розмір. В учасниць, які увійшли в третю групу (харчувалися охолодженою їжею), груди зменшилися приблизно на піврозміру. Цікаво, що розміри в районі живота і верхніх кінцівок залишилися незмінними у всіх трьох групах.

Шведські вчені вважають, що між вживанням їжі, що втратила свіжість, і зменшенням маси в області молочних залоз існує певний зв'язок. Зокрема, медики висловлюються про те, що жіночі груди «здуваються» через процеси бродіння, що виникають у не зовсім свіжій їжі.