Зірковий стиль: кепі

Зірковий стиль: кепі
Кейт Мосс подобаються шкіряні кепі - до її рок-н-рольного стилю вони ідеально підходять
Ми вже розповідали вам про найбільш модні головні убори сезону (і теперішнього, і майбутнього) - тепер же настав час показати один з них в дії. А саме - на наших улюблених знаменитостях. Отже, сьогоднішній «герой» - кепі.

Раніше кепі вважалося атрибутом англійського стилю або спорідненого йому стилю преппі, але з часом ситуація докорінно змінилася. Тепер кепі шиють не тільки з традиційного твіду й інших класичних матеріалів, завдяки яким цей головний убір зробить вас модною подругою великого сищика Шерлока Холмса, але і з шкіри і поліуретану, щедро добавляючи «декораціями» у вигляді масивних ланцюгів, шипів і написів.

Зірковий стиль: кепі
А от Діана Крюгер ж, навпаки, любить класичні образи - look в стилі кежуал їй до лиця
Крім того, і список стилів і можливих образів з участю цього аксесуара значно розширився - якщо ви віддаєте перевагу рок-н-ролу, сміливо створюйте look а-ля Кейт Мосс у нашій сьогоднішній підбірці, якщо ніжно любите класику, ваш вибір - Ванесса Параді і Діана Крюгер. Ну а ультрастильним і модним панночкам безперечно варто придивитися до образу Блейк Лайвлі зі знаменитого серіалу «Пліткарка» - схвальні погляди подружок вам точно гарантовані!