Чому з'являються темні кола під очима

Ти кожен день використовуєш купу засобів, щоб замазати кола під очима? Від неприємності треба позбутися, а не маскувати її.

Чому з'являються темні кола під очима
Що є причиною появи темних кругів під очима:

1. Хвороба нирок і серця


Проконсультуйся з лікарем, оскільки зовнішній вплив не дасть ніякого ефекту. З проблемою потрібно боротися за допомогою ліків, знайти внутрішню хворобу, якщо, звичайно, причина саме така.

2. Вікові зміни

З віком, на жаль, шкіра втрачає пружність і привабливість. Вона обвисає і стає синюшною. Такі проблеми вирішить тільки пластична операція. Маски і креми поліпшать ситуацію, але не позбавлять від неї.

3. Збій пігментації шкіри

З цією проблемою можна боротися відбілюючими масками та іншими засобами. Ними треба користуватися кілька місяців регулярно, інакше ефекту не буде.

4. Схуднення

Ти втратила багато ваги? Крім меншої цифри на вагах, що, безумовно, радує, ти отримаєш неприємність у вигляді обвислої шкіри. Обов'язково користуйся маслами і кремами, які підтягують шкіру, і пий достатньо води.

5. Кровоносні судини розташовані близько до шкіри

Сині кола з'явилися рано, і нічого не допомагає? Можливо, у тебе кровоносні судини дуже близько до шкіри, а вона досить тонка. Таку проблему вирішує лазерна корекція або лімфодренажний масаж.