Які помилки в макіяжі не можна робити

Навколо нас дуже багато інформації про красу: що купити обов'язково, а що на всяк випадок, ніж користуватися вранці і ввечері і що стане в нагоді влітку і взимку. Іноді інформація настільки суперечлива, що ми просто плутаємося і не знаємо, яким же слідувати радам.

Які помилки в макіяжі не можна робити
Тональний крем

Якщо ви хочете більш смагляву шкіру або, навпаки, фарфорову, як у ляльки, тональним кремом ви такого ефекту не доб'єтеся. Використовуйте свій тон і не мучтеся.

Щоб приховати кола під очима, не варто тільки маскувати їх. Набагато ефективніше - намалювати перевернутий трикутник і акуратно розтушувати його.

Рум'яна

Часто вони взагалі не потрібні, але якщо ви ними користуєтеся, не переборщіть, щоб не виглядати, як давньоруська бояриня. Наносьте рум'яна не від очей до підборіддя, а в районі вилиць, просуваючись до скронь.

Коли в останній раз ви чистили свою пензлик для макіяжу? Здавалося б, що тут такого - але тоді не дивуйтеся, якщо тон лиця постійно виходить не таким як треба. Пензлик зберігає попередні відтінки і таким чином псує вам всю картину.

Бронзатор

Якщо ви хочете виглядати засмаглою без солярію цілий рік, безумовно, ваш вибір - бронзатор. Однак не треба намагатися наносити його як можна більше - ефект від цього краще не стане. Ви будете виглядати неприродно, навіть якщо за вікном +40, і засмага сама так і липне до тіла. Достатньо підкреслити шкіру обличчя, злегка позначивши перенісся, вилиці, підборіддя і лоб.

Вії

Яка ж зручна штука водостійка туш, але якщо ви не професійний музикант, нема чого наносити її щодня. На те вона і стійка, що чіпляється за вії мертвою хваткою. Відповідно стерти її дуже складно. І поки ви будете це робити, можете втратити кілька дорогоцінних війок. До того ж, така туш сушить вії, роблячи їх ламкими.

Губи

Одна з найпоширеніших помилок в макіяжі - використання контурного олівця тільки по контуру губ. Здавалося б, логічно випливає з назви призначення лайнера, але окреслювати губи по краях було модно в 90-х. Замість цього потрібно рівномірно ретушувати олівець по всій поверхні, навіть якщо зверху ви збираєтеся нанести помаду.

Загальні

Не існує універсального місця, де варто наносити макіяж, тому орієнтуйтеся по обстановці. Якщо ви збираєтеся прогулятися з друзями в парку, то фарбуйтеся біля вікна на світлі. А якщо вирішили посидіти в кімнаті, де розташований улюблений бар, достатньо буде ванни з хорошим освітленням.

Якщо ваші рум'яна дісталися вам у спадок від мами, а тіні ви прикупили ще в школі, не замислюючись викидайте їх. Косметика, як і їжа, заподіює шкоду, якщо лежить дуже довго. І не здумайте лягати спати з мейкапом, як би ви не втомилися.