Чому корисно їсти фініки?

Чудові фініки є основним продуктом харчування людей в країнах Близького Сходу. Фрукт існує впродовж тисячоліть, і стародавні люди вживали його як в їжу, так і в якості натуральних ліків. Фініки мають довгий список переваг для здоров'я через їх неймовірного поживного складу.

Користь фініків для здоров'я

Присутні в фініках природні антиоксиданти, такі як ферулова кислота, протокатеховува кислота і кавова кислота, сприяють поліпшенню здоров'я мозку. Антиоксиданти в фініках також можуть захистити мозок від запалення і окисного стресу, викликаного шкідливими вільними радикалами. Присутність цих сполук може допомогти захистити від вікового зниження розумових здібностей.

Сприяють травленню

Фініки містять як розчинні, так і нерозчинні амінокислоти і волокна, які сприяють кращому травленню і забезпечують швидке проходження стільця через товсту кишку. Фініки також допомагають заповнити втрату калію через хронічної діареї в результаті раніше існували шлунково-кишкових захворювань.

Зміцнюють кістки

Фініки багаті магнієм, кальцієм і бором, необхідних для здоров'я кісток. Разом ці поживні речовини допомагають зміцнити кістки і знизити ризик захворювань кісток, таких як остеопороз і рак кісток.

Фініки містять селен, марганець і мідь, також необхідні для розвитку кісток.

"Здоров'я"