Лайфхак: 11 способів позбутися набряків під очима

А ви знали, що дерматологи вважають, що потрібно починати користуватися зволожуючим кремом навколо очей з 14 років? Але фахівці відразу заспокоюють: згаяне можна надолужити.

Лайфхак: 11 способів позбутися набряків під очима

1. Щоб вранці уникнути набряків під очима, не пийте багато води на ніч.

2.Одна з головних причин набряків і кіл під очима - недосипання. Намагайся спати не менше восьми годин на добу.

3. Дуже часто темні круги з'являються через брак вітаміну C. Вітаміни або свіжовичавлений апельсиновий сік вранці допоможе вам позбутися від цієї проблеми.

4. Багато хто знає, що кубики льоду можуть врятувати вранці, якщо ти прокинулася з темними колами і мішками під очима. Для заморозки візьми мінеральну воду і настій ромашки, цей засіб допоможе не тільки в косметичних цілях, але і пробудитися.

5. Картопля в косметичних цілях, а не для їжі, - це корисно для фігури. Наріжте сиру картоплю тонкими кружальцями і покладіть на очі на 20-25 хвилин.

6. Також існують патчі на очі різних фірм. Гелеві або тканинні маски накладаються під очі і протягом півгодини позбавляють і від кіл, і від набряків. Якщо робити процедуру хоча б раз на тиждень, можна відчути накопичувальний ефект.

7. Багато кремів, гелей і сивороток для області навколо очей представлені зі спеціальним залізним роликом, який допомагає рівномірно наносити засіб і охолодити очі.

8. Не наноси крем для очей на рухому повіку, інакше ти прокинешся з набряками.

9. Охолоджений, нарізаний тонкими кружальцями огірок - найвідоміше засіб для позбавлення від кіл.

10. Вранці, заваривши чай собі і коханому, відіжми пакетики і поклади їх під очі на 15 хвилин. І чаю вип'єш, і від кіл позбудешся.

11. Не забувай про консилер: якщо нічого з представлених засобів не допомогло, нанеси під очі консилер і поспішай на прийом до лікаря. Постійні кола під очами і набряки можуть бути наслідком різних хвороб.