Процедура, яку ви не робите, щоб приховати мішки під очима

Ми використовуємо масу методів, щоб приховати темні кола під очима. Ми знаємо причини - знаємо і рішення. Але, є процедура, якою, швидше за все, ми ніколи не користувалися.

Процедура, яку ви не робите, щоб приховати мішки під очима
Для того щоб приховати мішки під очима, потрібно правильно харчуватися, пити достатню кількість води, висипатися, або просто скористатися допомогою консилера. А що на рахунок пудри?

Якщо ви скажите, що пудра це погане рішення, ми з вами погодимося. Адже, неправильно підібраний тон, зможе тільки погіршити і без того складну ситуацію.

Ось те, що ви повинні зробити: виберіть правильну пудру. По-перше, вона повинна володіти напівпрозорою структурою, яка змішується з будь-яким тоном шкіри. Ідеально підходить розсипчаста пудра. До речі, якщо ваша шкіра часто пересихає, шукайте екземпляри із зволожуючим компонентом, таким, як гіалуронова кислота.

Наступний крок на шляху до успіху - правильно обрана кисть. Вибирайте маленький пензлик для тіней. Саме він зможе акуратно нанести пудру під очі, не створюючи штучні світлі області навколо.

Якщо ви хочете додати консилер, і тільки після цього нанести пудру, переконайтеся, що і перший, і другий засіб одного відтінку. Хоча, ми радимо, скористатися тільки чимось одним. І пам'ятайте, здоров'я вашої шкіри, це, в першу чергу, правильний спосіб життя!