Шведські стінки для дітей: види, користь, критерії вибору

Багато батьків встановлюють у дитячі шведські стінки. Це дуже ефективний тренажер для виконання різних вправ, що допомагає дитині рости міцною та здоровою.

Види шведських стінок для тренувань дитини

Дитяча шведська стінка є базовим тренажером, що відрізняється компактними розмірами, його можна встановлювати в будь-яких приміщеннях, у тому числі використовувати в домашніх умовах.

За допомогою даного гімнастичного снаряда ви легко та швидко облаштуєте спортивний куточок для своєї дитини. Шведські стінки - це конструкції у вигляді сходів, що оснащуються як мінімум двома вертикальними стійками з великою кількістю перекладин. Снаряди роблять із металу та дерева.

Комплектація тренажера

Снаряд може оснащуватися додатковими елементами:

  • навісним турніком;
  • кільцями та канатом;
  • трапецією;
  • мотузковим драбинкою та ін.

Вибираючи стіну, потрібно дивитися не лише на комплектацію, а й на матеріал снаряда. Дерев'яні конструкції відрізняються привабливим зовнішнім виглядом та екологічністю. Металеві тренажери – це міцність та високий рівень надійності, гімнастичні снаряди витримують високі навантаження.

З метою безпеки рекомендується укладати на підлогу (прямо під шведською стінкою) мат. Для покупки цих та інших спортивних товарів звертайтесь в спеціалізований магазин дитячих товарів, тут в режимі онлайн легко підбирати та замовляти будь-які товари для облаштування тренажерного залу в будинку.

Гімнастичні снаряди для дитячої

Дерев'яна шведська стінка дуже міцна Наприклад, хорошими характеристиками міцності мають снаряди з бука. Конструкція витримує вагу користувача до 150 кг. Тренажери з дерева виглядають красиво та стильно, чудово вписуючись в інтер'єр дитячої. Металеві снаряди теж мають цікавий дизайн, включаючи конструкції з різнокольоровими елементами.

Користь занять на шведській стінці

Займаючись на цьому снаряді, дитина зміцнює різні групи м'язів, розвиває спритність та гнучкість, покращує моторику ніг та рук. Підйоми сходами масажують стопи (це хороша профілактика плоскостопості для маленьких спортсменів). Зауважимо, що під час занять малюків на шведській стінці повинні доглядати батьки, підтримуючи і страхуючи (і не забувайте про м'який настил).

Піратська сітка

Крім шведських стін у дитячій можна встановити інші гімнастичні снаряди, наприклад, дерев'яну піратську сітку. Це тренажер для лазіння, що зміцнює м'язи рук і спини, що розвиває координацію та спритність у дітей, сприяє всебічному фізичному розвитку дитини.