Основні види теплих чобіт для дітей

Основні види теплих чобіт для дітейУ магазинах вже з'явилася зимова колекція взуття, тому турбуватися новими чобітками потрібно вже зараз, причому це актуально не тільки для дорослих, але і для дітей. Ось 3 види самих теплих дитячих чобіт.

З натуральної шкіри

Шкіряні чоботи підійдуть дитині, яка тільки почала ходити і поки мало рухається. Натуральна шкіра легко «сідає» за формою ноги дитини, але не розрахована на сильні морози. Взуття зі шкірозамінника не радимо: воно не «дихає» і тріскається на морозі.

Валянки
Звичайні валянки з ринку підійдуть малюкам, які гуляють у візках. Нерухомі ніжки запросто зігріються, адже це невигадливе взуття витримує морози до мінус 30 градусів. Валянки у формі чобітків підійдуть і діткам постарше, вони «дихають», випаровують вологу. Правда, у них повинна бути правильна форма черевика, зручні устілки і каблучок.

Мембранні
Головні плюси таких чобітків - «дихаючий» і водонепроникний матеріал. А ще вони легкі. Правда, носити їх треба тільки з шкарпетками, до складу яких входить синтетика. Коштують мембранні чобітки недешево, але на даний момент серед дитячого взуття їх можна назвати кращими.