Типи людей у вашому оточенні, які тягнуть вас на дно, заважають розвиватися і ставати кращими

Вченим вдалося з'ясувати, що більше половини нашого успіху приходить з правильним оточенням.

Експерти розповіли, від яких типів людей у вашому оточенні варто позбутися, інформує Ukr.Media.

Ознаки того, що вам необхідно міняти оточення

Ви перестали відчувати смак до життя. Вам ніщо не миле, все набридає. Здається, що життя стоїть на місці, а все хороше проходить повз вас.

Ви постійно зриваєтеся на близьких. Ви перестали помічати, як підвищуєте голос і дратуєтеся в розмові з друзями і родичами.

Не хочеться нічого робити. Немає бажання йти на роботу, розвиватися, читати, займатися справами по дому.

Вас не підтримує абсолютно ніхто. Ваші бажання і наміри знецінюються. Усім байдуже ваше життя.

Кого слід видалити зі свого оточення

Ледар

Уважно проаналізуйте своє оточення на предмет наявності тих, хто нічого не робить. Якщо ви спілкуєтеся з подругами, які сидять на шиї у батьків або у чоловіків, з чоловіками, які не працюють і не розвиваються, то прийшла пора перестати з ними спілкуватися. Через їх негативний приклад ви можете легковажно ставитися до роботи, до справ і до себе самих.

Провокатор

Дуже часто буває так, що ми спілкуємося з людьми, які нас дратують і спеціально виводять з себе. Не будемо розбиратися, навіщо вони це роблять. Важливо те, що ви стаєте нервовими і розлюченими. Спілкуйтеся тільки з тими, хто приємний і добрий.

Нарцис

Вони змушують витрачати на них весь свій час і емоції, але нічого не дають натомість. Вони егоїстичні і думають лише про себе, змушуючи оточуючих боротися за право спілкуватися з ними.

Вічні критики

Є люди, які не можуть просто похвалити вас. Їм обов'язково потрібно сказати щось погане. З ними ваша робота завжди недостатньо хороша.

Непробивний

З такими людьми неможливо існувати, тому що вони нічого не розповідають про себе і не можуть нічим допомогти вам, коли ви просите про пораду або ділитися емоціями. Ви немов розмовляєте зі стіною. Такі люди небезпечні, тому що з ними доводиться все тримати в собі.